W związku z odbywającym się w dniach 9 – 10.11. Freeride Film Festival mamy dla Was konkurs w którym do zgarnięcia są po cztery wejściówki na krakowskie i warszawskie przystanki. Plejada światowej klasy freeriderów, pokaz premierowych produkcji oraz spotkania z przedstawicielami najpopularniejszych kurortów narciarskich – to tylko namiastka tego, co wydarzy się w trakcie trwania festiwalu.

Wśród potwierdzonych gości znajdziemy m.in. takie nazwiska, jak: Sandra Lahnsteiner, Aline Bock, Martin 'McFly’ Winkler, czy Matthias „Hauni” Haunholder, którzy w ramach europejskiej trasy odwiedzą Warszawę i Kraków. Sportowcy nie tylko zaprezentują polskiej publiczności własne materiały video, ale na żywo opowiedzą również o okolicznościach, w jakich te powstawały.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie także polskiego akcentu. Swoją obecnością zaszczyci nas zdobywca trzech ośmiotysięczników, rekordzista świata oraz osoba, która jako pierwsza na świecie zjechała na nartach z niebezpiecznego wierzchołka góry Broad Peak – Andrzej Bargiel! Trzykrotny mistrz Polski w skialpiniźmie  zaprosi widzów do obejrzenia relacji ze swojej ostatniej wyprawy w ramach projektu Hic Sunt Leones.

Poza ekranem kinowym oraz riderami na wszystkich uczestników festiwalu czekać będą dodatkowe atrakcje. Przedstawiciele najlepszych europejskich ośrodków narciarskich oraz firmy produkujące zimowy sprzęt sportowy, których stoiska znajdować się będą w każdym z kin, ufundowali dla widzów nagrody:

• Zestaw produktów od marki Salewa;

• Narty Atomic Automatic 102;

• 3-dniowy pakiet dla 2 osób w Lech am Arlberg;

• 3-dniowy pakiet dla 2 osób na lodowcu Stubai;

• 3-dniowy pakiet dla 2 osób w Kitzbühel;

• Kurs Lawinowy Dolina Pięciu Stawów

Bilety do kupienia na freeride-filmfestival.com bądź na stronach kin:

Warszawa – http://bit.ly/1RHLZka

Kraków – http://bit.ly/1K8YQ8O

Bilety również do wygrania w naszym konkursie, wystarczy tylko odpowiedzieć na 2 bajecznie proste pytania:

  1. Proszę wymienić tytuły filmów jakie będą wyświetlane na festiwalu
  2. Która to już edycja Freeride Film Festiwalu w Polsce?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na roninsnowboards@gmail.com w tytule wiadomości wpisując miast w jakim będziecie chcieli obejrzeć, filmy. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek 9.11 o godz. 10:00, a bilety będzie można odebrać w kasie przed seansem.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]