Poczuj, jak to jest być zawodowym snowboardzistą dzięki niesamowitej darmowej grze !!! Już dziś użytkownicy urządzeń z systemami iOS i Android mogą pobrać najnowszą grę mobilną od Red Bull Media House – Snowboarding The Fourth Phase. Dzięki tej darmowej grze zarówno gracze mobilni, jak i snowboardziści z całego świata mogą w każdej chwili cieszyć się zaśnieżonymi górami i progresywnym snowboardingiem. Snowboarding The Fourth Phase to interaktywny zwiastun filmu „The Fourth Phase”. Premierę tej gorąco wyczekiwanej produkcji Red Bull Media House i Brain Farm, będącej kontynuacją obrazu „The Art of FLIGHT”, zaplanowano na 2 października 2016 r.

W Snowboarding The Fourth Phase gracz wciela się w rolę byłego zawodowego snowboardzisty, którego talent ponownie odkrywa ekipa filmowa „The Fourth Phase”. Gracz zostaje zaproszony do wspólnej jazdy z zespołem i próbuje zapracować na możliwość nakręcenia nowej sceny do „The Fourth Phase” – jedyne zadanie to zrobienie wrażenia na producentach filmu płynną jazdą na desce i progresywnymi trikami. Każdy gracz mobilny zbiera punkty za zaliczenie wyznaczonych celów, dzięki którym może odblokować nowe elementy sprzętu oraz lokalizacje.

OPCJE MOBILNEJ GRY SNOWBOARDING THE FOURTH PHASE:

 

  • Intuicyjna obsługa przez ekran dotykowy:Upewnij się, że jedyną rzeczą stojącą pomiędzy Tobą a śniegiem są twoje umiejętności.
  • Trzy tryby gry: Walcz o nowy sprzęt i wysoką pozycję w tabeli w trybie Contest Mode, wspinaj się po szczeblach zawodowej kariery w trybie Career Mode lub zaliczaj szybkie misje w trybie Quick Run Mode.
  • Globalny zasięg: Ciesz się dostępem do gry na całym świecie i skorzystaj z jednej z następujących lokalizacji językowych: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, uproszczony chiński, japoński, koreański, rosyjski i portugalski (Brazylia).
  • Piękne, dziewicze tereny: Suń po nietkniętym puchu, ciasnych korytarzach, wyboistych odcinkach oraz stromych i krętychtrasach w legendarnych górach Kolumbii Brytyjskiej, Wyoming oraz na Alasce.
  • Zaopatrz się w sprzęt izbuduj idealny obóz: Zbierz sprzęt potrzebny do kręcenia z ekipą filmową, w tym skutery śnieżne, ratraki i helikoptery, a następnie wyposaż swojego gracza w strój, akcesoria, deski i więcej.
  • Bądź częścią filmu„The Fourth Phase”: Przygotuj się do jazdy, naucz się nowych trików i zadbaj o swój obóz, aby móc w odpowiednim czasie ruszyć na wyprawę z ekipą filmową.

 

UCHWYĆ NAJLEPSZE MOMENTY I PODZIEL SIĘ NIMI

Intuicyjna technologia umożliwia graczom łatwe robienie i udostępnianie screenshotów z gry Snowboarding The Fourth Phase. Wystarczy nacisnąć na ikonę kamery, aby zatrzymać akcję. Gracze mogą dowolnie zmieniać kąt widzenia kamery, dzięki czemu uda im się uchwycić najlepsze momenty, od skoków i grabów aż po spektakularne dropy.

Snowboarding The Fourth Phase przenosi góry do świata gier mobilnych dzięki pięknej grafice i innowacyjnej obsłudze przez ekran dotykowy. Już dziś pobierz grę na urządzenie z systemem iOS lub Android i poczuj, jak to jest być snowboardzistą kręcącym materiał filmowy z ekipą „The Fourth Phase”.

Link do pobrania na iOS: http://win.gs/1QbvlGz

Link do pobrania na Androida: http://win.gs/1mwBMMV