Tegoroczny Hotzone.tv Park Opening Hintertux będzie 12-stym otwarciem sezonu na lodowcu Hintertux i Betterpark Hintertux, odbędzie się on w dniach od 30 Września do 3 Października, czyli pełne cztery dni !!!

Jak zawsze nie zabraknie stałych punktów programu, takich jak Alarm Clock Battle w piątek, Session of the Dudes w sobotę i Cash for trix session w niedzielę oraz GoPro Kids Shoot dla najmłodszych. Oczywiście jednym z najważniejszych punktów programu podczas otwarcia będzie pierwsza w tym sezonie okazja do testowania nowego sprzętu snowboardowego. Dostępnych będzie ponad 25 wiodących brandów branży snow, – tradycyjnie za totalne free!

Obowiązkowym sobotnim punktem programu jest After Shred Session odbywający się na parkingu przy dolnej stacji kolejki, tym razem dostępny będzie pump track dostępny dla bmxów i deskorolek oraz cieszące się w ubiegłym roku dużą popularnością kasyno.
Wieczorami też nie będziecie się nudzić, w piątek odbędzie się INSIDER Warm Up Party w Kleine Tenne, oraz wyczekiwana przez wszystkich premiera na dużym ekranie najnowszego filmu Absinthe Films 'AFTERFOREVER’ w Tux Center, w sobotę Hotzone Opening Night w Hohenhaus Tenne, a w niedzielę OVERTIME Party ponownie w Kleine Tenne.

Przez całe lato warunki pogodowe na lodowcu oraz w dolinie sprzyjały i już teraz są wyśmienite co pozwoli na idealne wyszykowanie placu zabaw jakim jest Betterpark Hintertux. Szykuje się zatem czterodniowe snowboardowe szaleństwo !!!

HZO2016_Plakat

Rooms: tux.at
Infos: opening.hotzone.tv
Facebook: facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux