Tam, gdzie zaczynają się prawdziwe polskie góry, gdzie zima pokazuje swoje najpiękniejsze oblicze, a natura inspiruje do poszukiwania upragnionej wolności – narodziła się pasja.  To właśnie ona sprawiła, że trzech snowboardzistów, po dwudziestu latach pełnych doświadczeń, postanowiło wykorzystać swoją niezwykłą wiedzę i stworzyć manufakturę, w której powstają deski idealne – produkowane według autorskich projektów z zastosowaniem opracowanej przez nas technologii i w 100% dopasowane do użytkownika.  Połączenie pasji, technologicznej wiedzy, pragnienia wolności i odrobiny rock n’ rolla dało początek manufakturze Pure Snowboards.

W podkrakowskich Myślenicach ekipa ma swój warsztat i rozpoczyna produkcję na zamówienia. Czas oczekiwania na nowy sprzęt to 4 – 6 tygodni, jednak dzięki temu możecie być pewni, że produkt jest dopieszczony i wykonany zgodnie z waszymi indywidualnymi preferencjami. Równolegle sprzęt cały czas poddawany jest testom w terenie i zbierana jest informacja niezbędna do doskonalenia produkcji. Roninsnowboards ma nieskrywaną przyjemność ogłosić, że podczas naszych wyjazdów freeridowych do Gruzji i do Kazachstanu będzie można zapoznać się z deskami i zastanowić się nad sprawieniem sobie czegoś wyjątkowego i oryginalnego.

Na dany moment dostępne są dwa modele:

SP’LINE SPLIT  – Z połączenia najwyższej klasy materiałów, finezji ręcznego wykonania oraz odpowiedniego doboru profilu i kształtu powstał Splitboard Pure deska, której każdy element został precyzyjnie przemyślany, dobrany i wykonany, dzięki czemu możesz cieszyć się perfekcyjną jakością oraz niezrównanymi doznaniami podczas jazdy.

profil_spline

POWDER SLASHER – Kształt tej niezwykłej rakiety został zaprojektowany wyłącznie w jednym celu – aby umożliwić freeride w pełnym tego słowa znaczeniu. Ogromny rocker na całej długości, poszerzony kształt oraz jaskółczy ogon zapewniają niesamowitą odporność oraz wyjątkową skrętność nawet w najgłębszym śniegu.

profil_slasher

Chłopaki większość wolnego czasu spędzają w górach w poszukiwaniu inspiracji i testowaniu swoich pomysłów. Koniecznie śledźcie ich FB w sieci ponieważ już wkrótce będziecie mogli zobaczyć materiał z naszych testów.

Wspierajcie polskie marki i tego typu lokalne manufakturki, bo właśnie od tego zaczął się snowboarding i wygląda na to, że historia zatoczyła koło. A na poniższym filmiku możecie zobaczyć jak działają w terenie, więcej o testach na naszych wyjazdach i w Polsce na bieżąco.

fot

fot. dzięki uprzejmości Wojciech Matusik/Gazeta Krakowska
facebook.com/PureSnowboards