Zima nadchodzi wielkimi krokami! Znamy już datę otwarcia pierwszego alpejskiego parku w najbliższym sezonie, zapiszcie sobie w kalendarzu, 5 – 8 październik 2017 Hotzone.tv Park Opening Hintertux.

Świetny park, testy najnowszych desek i wiązań, luźne sesje z kasą do wygrania,  GoPro Kids Shooting, After Shred Session na pumptrack’u i kasyno, premiera nowego filmu Absinthe, pozytywne wibracje, prosi, amatorzy i klasyczna snowboardowa biba. Wszytko to na Hintertuxie, dlatego my już powoli odkurzamy deski i szykujemy się na nasze ulubione otwarcie sezonu. Dodatkowo świstaki doniosły nam o małej niespodziance – Halfpipe!

Na dobry początek zaczynamy symbolicznym piwerkiem w Kleinen Tenne już w czwartek wieczorem. Testy sprzętu ruszają już od piątku, w ten sam dzień startuje park z small, medium oraz pro linem oraz długo wyczekiwany halfpipe. Wieczorem organizatorzy zapraszają do Tux-Center na nowy film ze stajni Absinthe, później klasyczne kulturalne spotkanie w Kleine Tennne.

Sobota stoi pod znakiem the Session of the Dudes na PRO line, za konkretne triki można zgarnąć konkretną gotówkę. Jeśli uda Wam się coś wygrać możecie jeszcze spróbować pomnożyć eurosy popołudniu w kasynie pod stacją gondoli lub pośmigać na pumptracku. Po tak spędzonym dniu dla odmiany czeka na Was impreza w Hohenhaus Tenne.

To jeszcze nie koniec atrakcji. W niedziele organizatorzy zapraszają wszystkie dzieciaki na GoPro Kids Shooting oraz na dalszy ciąg testów sprzętu snowboardowego na nadchodzący sezon 2017/18.

Szczegóły imprezy:

http://opening.hotzone.tv

https://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux