Klub Sportowy RONIN Gliwice – Czas rozpocząć nową przygodę! Ekipa Roninów zaprasza wszystkich miłośników sportów freestyle`owych na kolejny sezon aktywnych zajęć.

Przed nami piąty rok działania klubu, który przybliża alternatywne formy uprawiania sportu (snowboarding, wakeboarding, deskorolka, longboard, surfing) i ciekawego spędzania wolnego czasu. W ciągu poprzednich lat zaraziliśmy dziesiątki osób pasją właśnie do snowboardu, narciarstwa (też), deskorolki i wakeboardu. Nie zapomnieliśmy o przekazaniu odpowiedniej teorii i niezbędnych podstaw bezpieczeństwa. Staraliśmy się również zainteresować tematyką ekologiczną i udowodnić, że najlepsze aktywności to te uprawiane na łonie natury. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas atrakcje przekonają Cię do wejścia w nasze szeregi. Zapraszamy!

Nasz Klub Sportowy działa i jest zrzeszony pod egidą GCOP – Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowychco pozwala nam również na ścisłą i zarazem owocną współpracę z gliwickim magistratem. W minionych latach zorganizowaliśmy kilka bardzo udanych sportowych akcji dla miasta Gliwice.

Naszymi ‚zimowymi’ parterami z którymi działamy nie tylko na poziomie stricte sportowym, ale też promujemy szeroko rozumiany snowboarding są: Freestyle Club – Michał Ligockioraz ośrodki sportowe Czarny Groń / Tiger Snowpark i Dwie Doliny Wierchomla / Snowpark Wierchomla.  

Jako promotorzy letnich sportów alternatywnych współpracujemy z Czeszki Wakepark Gliwice, który znajduje się na terenie ośrodka wypoczynkowego Czechowice w Gliwicach. To najdłuższy wyciąg dwumasztowy oparty na systemie Sesitec 2.0 w Europie. Umożliwia on pływanie aż po 280-cio metrowym torze, wzdłuż którego można spróbować swoich sił w wakeboardzie na przeszkodach w różnych kombinacjach.

FACEBOOK www.facebook.com/klubronin
E-MAIL klubronin@gmail.com
INSTAGRAM #klubronin #ksronin
TELEFON + 48 501 794 569, +48 609 528 966, +48 608 031 703

Klub Sportowy RONIN Gliwice
ul. Kościuszki 35
44-100 Gliwice
NIP 631 264 68 15
Deutsche Bank 65 1910 1048 2781 5310 4578 0001

Informacje

Plan treningowy na sezon 2016/17

WTORKI

W nadchodzącym sezonie we wtorki będziemy spotykać się przede wszystim w chorzowskim Freestyle Parku. Nie zabraknie również zajęć teoretycznych. Jeśli warunki śnieżne będą dostatecznie dobre, planujemy również zajęcia na gliwickim snowparku. Stworzony na terenie Kąpieliska Leśnego Pool Park umożliwia trening na bezpiecznych przeszkodach. Będziemy starali się wykorzystać najlepsze możliwości do jazdy w granicach aglomeracji śląskiej. W zeszłych sezonach udawało się to nawet przy dużym deficycie śniegu.

SOBOTY

Głównym miejscem naszych sobotnich treningów będzie Czarny Groń, gdzie od kilku sezonów znajduje się TIGER Snowpark, nasza oficjalna baza treningowa. Będziemy również rozwijać swoje umiejętności na powietrznej poduszce oraz specjalnych symulatorach jazdy. Podczas zajęć przeprowadzana będzie analiza video. W tym sezonie równolegle do programu szkolenia SITS, wprowadzamy specjalny system treningowy stosowany przez Kanadyjską Federację Snowboardową. Jeden z naszych trenerów spędził poprzednia zimę w regionie British Coloumbia, aby lepiej poznać metodę wychowywania przyszłych mistrzów.

Robóz #5

 1. Snowboardowy obóz treningowy. Ferie śląskie 2017
 2. Ośrodek Czarny Groń koło Andrychowa.
 3. Dwa nowoczesne wyciągi krzesełkowe oraz snowparkowy orczyk.
 4. TIGER Snowpark, jeden z najlepszych obiektów treningowych w kraju.
 5. 7 noclegów w domkach + 3 posiłki dziennie.
 6. Sześciodniowy karnet.
 7. Szkolenie snowboardowe prowadzone przez trenerów klubu KS Ronin.
 8. Opieka doświadczonych wychowawców.
 9. Zajęcia dodatkowe – basen, kino snowboardowe, lodowisko, ścianka wspinaczkowa.

Koszt treningu/obozu sportowego podczas Ferii 2017 – 1899 PLN

Sezon w pigułce

Sucha zaprawa 01.10 – 31.11.2016

 • 8 treningów we Freestyle Parku
 • Klubowa koszulka
 • Dwa wyjazdy w góry (dodatkowo płatne 100-150zł)
 • Zestaw wlep

Składka klubowa: 550 PLN

Sezon zimowy 01.12.2016 – 31.03.2017

 • Treningi wtorkowe we Freestyle Parku/ Pool Parku
 • Treningi sobotnie na Czarnym Groniu oraz wyjazdy na zawody*
 • Zniżka na obóz treningowy w ferie śląskie
 • Licencja zawodnicza PZS
 • Koszulka zawodnicza
 • Zestaw wlep

*klubowicze ponoszą koszty przejazdu, karnet, wyżywienia oraz opieki trenerskiej (150zł)

Składka klubowa: 950 PLN

Tryb zawodniczy

Dla bardziej ambitnych klubowiczów, którzy chcą poważniej podejść do rozwijania swoich umiejętności, proponujemy indywidualny tryb szkoleniowy. Zwiększona ilość godzin treningu oraz przygotowanie do startów w zawodach to tylko niektóre elementy z naszej klubowej oferty. Naszym celem jest odpowiednie nakierowanie i wyszkolenie przyszłych mistrzów. Szczegóły planu treningowego i rozwoju zawodnika ustalane są indywidualnie po konsultacjach z naszą kadrą trenerską.

Zapisz się do Klubu

Zapisz się do Klubu Sportowego RONIN

Fields marked with an * are required

Po wysłaniu do nas formularza powinno przyjść na Twojego maila potwierdzenie. Jeśli tak się nie stało sprawdź folder SPAM lub daj nam znać.