Ronin Snowboards współpracujemy z dwoma ośrodkami i snowparkami

Tiger Snowpark – Czarny Groń

Dla wszystkich miłośników freestyle’u i mocnych wrażeń w ośrodku Czarny Groń dzięki wsparciu Tiger Energy przygotowaliśmy profesjonalny snowpark, w którym w zależności od warunków śniegowych i zapotrzebowania do dyspozycji jest ponad 20 przeszkód – skocznie, raile, boxy, wallride itp.

W Tiger Snowpark – Czarny Groń do dyspozycji jest jedna z największych w Polsce poduszek BagJump, która nie tylko uatrakcyjnia czas spędzony w snowparku, ale też jest niezwykle skutecznym narzędziem do nauki nowych tricków i treningu freestyle.

Przy snowparku znajduje się dedykowany wyciąg orczykowy, który powoduje że jazda w parku i jego liniach przeszkód odbywa się non-stop bez potrzeby mozolnego podchodzenia. Kolejnym naszym mocnym atutem jest możliwość jazdy przy sztucznym świetle – snowpark jest bowiem czynny w godzinach 8-16 i 16-22.

W Tiger Snowparku – Czarny Groń organizujemy wiele sesji foto/video, zawodów i imprez, regularnych szkoleń freestyleowych pod okiem profesjonalnych instruktorów/trenerów. Dla w/w potrzeb mamy możliwość indywidualnego setupu i budowy (śniegowych) przeszkód.

SnowPark Wierchomla – Dwie Doliny 

SNOW PARK WIERCHOMLA – ReBorn sezon 2015/2016 If Freestyle Is Your Drug We Are Your Dealer #SnowParkWierchomla

#SnowParkWierchomla przebudowany na sezon 2015/16.

Jego projekt był konsultowany z czołowymi shaperami europejskimi odpowiedzialnymi za budowy snowparków w Alpach.

Więcej informacji o SNOW PARKU, nowych atrakcjach w nadchodzącym seznie możecie znaleźć na FB SnowParkWierchomla

Dobrą zabawę i niezapomniane emocje w SnowPark Wierchomla przez cały sezon zimowy 2015/2016  zapewnia O2 – serce internetu!

OPIS PARKU:

Park w Wierchomli ma długość ponad 400 m, jest oświetlony, a jego największym atutem jest fakt, że najazdy oraz lądowania w całości zostały przygotowane z ziemi. Dla wszystkich fanów krzesania iskier z rur, boxów i krawędzi planowany set up na sezon 2015/2016 to m.in.: rail prosty 6m, rail prosty 9m, fat pipe, box 6m, c-box 5m, t-box 6m, wave box 6m, wallride.

#SnowPark #Wierchomla #ReBorn – szejpujemy, jeździmy, testujemy, trenujemy i DOBRZE SIĘ BAWIMY !!!

Kontakt w sprawie imprez i współpracy:
Michał Bartusiak
e-mail: snowpark@wierchomla.com.pl
tel.:  503 444 378