DACHSTEIN SUMMER CAMP 2016 – AUSTRIA

termin: 24.06 – 01.07.2017

Klub Sportowy RONIN już po raz kolejny zaprasza na trening i profesjonalne letnie szkolenie snowboardowe – Dachstein Summer Camp 2017 – Austria. 

Idealne przeszkody Superpark Dachstein, lodowiec Dachstein, oraz najlepsi trenerzy sprawią że Twój progres i jazda na desce sięgną kolejnych poziomów. Jeżeli masz chęć wyjechać na snowboardowy Summer Camp pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej nie zwlekaj i zapisz się już dziś.

Dachstein jest jedną z najliczniej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Styrii (Steiermark), jest to też zasługa jego położenia, ponieważ jest pierwszym lodowcem alpejskim od wschodniej strony Alp. Chcesz latem pojeździć na desce? na ten lodowiec masz z Polski najbliżej!

Sam wjazd na Dachstein robi wrażenie, pokonujemy wtedy 1000m wysokości i przejeżdżamy w bardzo bliskiej odległości od stromej skalnej ściany,  a gdy znajdziemy się już na wysokości 2700m naszym oczom ukaże się fanatyczna panorama z setkami górskich szczytów.

Tak było podczas zeszłorocznej edycji naszego Summer Camp Dachstein 2016 

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com +48/501 794 569 – Rafał lub +48/693 106 756 – Ewelina

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Miejsce

Region Ramsau am Dachstein znajduje się ponizej lodowca Dachstein – najwyższego szczytu Styrii. Sam lodowiec położony jest powyżej poziomu mgieł, dzięki czemu przez większość czasu jest bardzo nasłoneczniony. Oczywiście oferuje on możliwość jazdy na śniegu przez cały rok, dzięki czemu jest cieszy się popularnością zarówno latem, jak i zimą. Głównymi miejscowościami w okolicy ośrodka są: Ramsau am Dachstein, Schladming, Haus im Ennstal, oraz Pichl-Preunegg.

Na lodowcu znajduje się tzw. letnia wisienka na torcie, czyli Superpark Dachstein – snowpark, który swoim rozmiarem i przeszkodami potrafi przyprawić o zawrót głowy !!!

Wiosną i latem w Ramsau nie można się nudzić. Po skończonej jeździe na śniegu, snowparku i lodowcu na dole czekają wspaniałe ścieżki rowerowe oraz biegowe (można je spokojnie wykorzystać do jazdy na longboardzie). Do dyspozycji są również jeziorka z piaskowymi plażami i sportowymi atrakcjami.

Ramsau-Beach_1024x707

 

thumb_54__fancybox_1024x685

Atrakcje

Niewątpliwą atrakcją jest sam Snowpark i jego przeszkody na których będzie odbywać się szkolenie i jazda podczas Dachstein Summer Camp.

Superpark Dachstein należy do jednych z najlepszych letnich snowparków które można znaleźć w Alpach. Położony na wysokości 2700 m n.p.m. to snowpark ze stuprocentową gwarancją śniegu i jakości.

Południowa ekspozycja i wysoki poziom nasłonecznienia zapewniają miękkie lądowania od rana do wieczora i gwarantują, że sesje będą odpowiednio długie. W parku dostępny jest setup XL o powierzchni kilku hektarów. Easy-Line, Medium-Line i Pro-Line w Superpark Dachstein oferują doskonałe warunki do jazdy zarówno początkującym, jak i doświadczonym freestyle’owcom oraz profesjonalistom.

Po rundach przez park, można odetchnąć na leżakach w bazie parkowej czy zrelaksować się przy muzyce i dać odpocząć zmęczonym kościom. Ze względu na swoje położenie i liczbę przeszkód (latem 2017 ma być otwartych 43 przeszkód !!!), Superpark Dachstein oferuje wystarczająco dużo atrakcji, by dzień na lodowcu i śniegu zaliczyć do genialnych.

Po jeździe na lodowcu i snowparku można odpocząć i naładować baterie na kolejny dzień w kompleksie wypoczynkowym Ramsau Beach znajdującym się u podnóża gór. Naturalne baseny, skocznie do wody, rampy, boiska do gry w piłkę nożną i siatkową oraz bar z restauracją sprawiają że można odpoczywać tam do końca dnia … a wszystko to w promieniach letniego alpejskiego słońca.

Szkolenie

Kadra szkoleniowa będzie składać się z Trenerów Klubu Sportowego RONIN GliwiceOdpowiedni program treningowo-szkoleniowy z podziałem na poszczególne ewolucje i grupy sprawi że tydzień jazdy zaowocuje nie tylko progresem, ale i zapoznaniem się z najnowszym systemem szkolenia freestyle jak również poprawą samej techniki jazdy na snowboardzie.

Kadra trenerska przewidziana na Dachstein Summer Camp to: Rafał‚ DiaQ’ Dyakowski, Ewelina ‚Ewka’ Paprota, Michał ‚Kary’ Karanter.

Dla chętnych pań i dziewcząt jest możliwość stworzenia żeńskiej grupy freestyle pod okiem ‚pani Trener’ …  

Baza

Naszą bazą noclegową będą komfortowe pokoje hotelowe apartamenty w Ramsau. Ich położenie jak i kompleks oferują wszelkie wygody, których potrzebujesz do przyjemnego i relaksującego pobytu na miejscu. Pełne wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), wifi oraz domowa atmosfera – czyli wszystko to co potrzebne by po całodniowym treningu odpocząć i przygotować się na następny dzień.

Cena

Wyjazd w terminie 24.06 – 01.07.2016 cena za wyjazd szkoleniowy różni się w zależności od wieku uczestnika treningu szkoleniowego*

dorośli (rocznik 1998 i powyżej) 470 EURO i 980 PLN

młodzież (rocznik 1999 – 2001) 420 EURO i 980 PLN 

dzieci (rocznik 2002 – 2011) 365 EURO i 980 PLN 

Zapisy poniżej poprzez formularz zgłoszeniowy, wpłata całości kwoty w EURO jak i w PLN po wysłaniu do nas zgłoszenia – przypominamy jest ściśle ograniczona ilość miejsc na trening i obowiązuje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.

Cena zawiera: 

 • przejazd Katowice/Gliwice – Dachstein – Katowice/Gliwice  
 • skipass 6 dni Dachstein Gletscher
 • zakwaterowanie
 • wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja)
 • taksa klimatyczna
 • opieka trenerska podczas całości wyjazdu
 • codzienne profesjonalne szkolenie pod okiem trenerów Klubu RONIN 
 • video analizy postępów, coachingi i treningi popołudniowe
 • możliwość testowania sprzętu freestyle na sezon 2017/18 firmy Burton Snowboards
 • pozostałe atrakcje obozowe (piłka nożna, siatkówka, deskorolka, rolki, treking, slack line, jezioro, plaża, pingpong, trickboard, billard, streaching, videoanaliza)

Cena nie zawiera:

 • ubezpieczenia
 • zwrotnej kaucji 5 euro za skipassy
 • ewentualnej kaucji za apartamenty
 • dodatkowych płatnych wejść na spa, baseny itp.

 

Wyjazd w dniu 24.06.2017 – Sobota ok 9 rano CH Europa Gliwice,

25.06 – 30.06 – zajęcia na śniegu i jazda w snowparku,

powrót do Polski w dniu 01.07.2017 – Sobota (wyjazd z Austrii ok 9 rano)

Zapisz się

jesteś zainteresowany/a wyjazdem wyślij do nas maila !!!