LIVIGNO Experience 2018

Termin: 13 – 21.04.2018

LIVIGNO Experience 2018. Co roku właśnie w tym włoskim ośrodku wielu z Was rozpoczyna szkolenie i swój sezon zimowy więc i teraz nie może zabraknąć profesjonalnego szkolenia na jego zakończenie !

Podczas tegorocznej edycji LIVIGNO Experience 2018 nasza ekipa trenerów zdradzi Wam kolejną porcję snowboardowych sekretów zanim sezon 2017/18 dobiegnie końca. Szczególny nacisk kładziemy na freeride, również z mocnym nastawianiem na zajęcia splitboard. Kolejnym aspektem naszego szkolenia na tym wyjeździe będą zajęcia z grupą freestyle, ale nastawioną również na technikę jazdy z elementami flat tricks oraz carving. Dołożymy wszelkich starań by Wasza jazda na snowboardzie była jeszcze bardziej skuteczna i dawała jak najwięcej przyjemności.

Promujemy nowoczesną szkołę snowboardingu, w której łączymy jazdę w parku, puchu i na krawędzi. Chyba nie trzeba dodawać, że to najlepszy prezent jaki możecie sprawić sobie na zakończenie sezonu. 

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziecie poniżej a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 lub +48/693 106 756.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Miejsce

Podnieś swoje umiejętności jazdy na desce w niesamowitym miejscu jakim jest włoskie Livigno. Zapraszamy na snowboardową przygodę wraz z profesjonalnym szkoleniem freeride, splitboard & freestyle (z podziałem na odpowiednie grupy) w magicznej miejscowości położonej w sercu Alp, na styku Włoch i Szwajcarii.

Mało osób odwiedzających Livigno zdaje sobie sprawę i wie o fakcie że miejscowość zdobyła tytuł najlepszego ośrodka freeride we Włoszech. Został on przyznany Livigno w trakcie wystawy Ski Pass w Modenie w roku 2015. Dzięki zainicjowanemu „Freeride Project”, położona w dolinie Alta Valtellina stacja jest organizatorem pierwszego Europejskiego Festiwalu Freerideowego i miejscem, w którym odbyły się zawody World Tour Qualifier 4*

Miejscem i placem naszych zabaw będą tereny po obu stronach doliny tworzącej miasteczko, czyli Mottolino i Carosello. Zapewniają one bardzo ciekawe i zróżnicowane stoki – od najłatwiejszych dla stawiających pierwsze kroki we freeride, po doświadczonych riderów potrzebujących adrenaliny. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

Nagroda dla najlepszego ośrodka freerideowego nie jest jednak jedynym, przyznanym Livigno wyróżnieniem. Nagrody Best Special Obstacle i Best Marketing przyznane zostały snowparkowi Mottolino, podczas gdy snowpark Livigno Park Carosello 3000 zyskał tytuł Best Beginners Snowpark oraz Best Boardercross. W kategorii najlepszej imprezy freerideowej zwyciężyła La Skieda – międzynarodowy festiwal telemarkowy, który od lat odbywa się w Livigno. Na koniec warto wspomnieć jeszcze o dwóch szczególnych wydarzeniach sportowych, z których słynie stacja – Nine Knights i World Rookie Fest.

Atrakcje

Po śnieżnych wariactwach wieczorami swoje podwoje otwiera niezliczona ilość knajpek, pubów i restauracji. Bliskość Szwajcarii sprawia, ze cale miasteczko jest wielką strefą bezcłową, w której możemy zrobić ciekawe zakupy – poczynając od dobrych perfum i alkoholi na elektronice skończywszy.

Ponadto miłośnicy klubowej muzyki i dobrej zabawy tez nie będą narzekać. Włosi uwielbiają się bawić do białego rana, więc jest gdzie pokiwać nóżką w rytm dobrej muzyki….a co się działo w poprzednich latach zapytajcie tych co byli lub zapraszam do naszej galerii.

Dodatkowym i niewątpliwym atutem jest AQUAGRANDA Livigno Wellnes Park, który oferuje niezapomniane atrakcje po całodniowych szaleństwach na śniegu.

Szkolenie

W cenie wyjazdu oferujemy profesjonalne szkolenie snowboardowe dostosowane do potrzeb i umiejętności uczestników na każdym poziomie zaawansowania. Nasi instruktorzy w przystępny sposób przekażą Wam swoją wiedzę, którą gromadzili latami jeżdżąc i pracując w rożnych zakątkach świata. Dbamy aby nauczać nowoczesnymi metodami opracowanymi przez najlepsze federacje i instruktorów na świecie, jednocześnie pamiętając że snowboard to przede wszystkim przyjemność i zabawa na śniegu. Podczas szkolenia uczymy jak w prosty i naturalny sposób sterować deską, tak aby jazda dawała jak najwięcej frajdy, nie była męcząca a progres nadchodził nadzwyczajnie szybko.

Zajęcia na śniegu uzupełniamy video/fotocoachingem z pełną analiza, wieczornymi wykładami, oraz nauką konserwacji oraz doboru sprzętu. Nasza kadra chętnie opowie o wszystkich nowinkach technicznych.

Szkolimy według wytycznych SITS, oraz kanadyjskiej federacji CASI. Podczas tego tygodnia przewidujemy szkolenie freeride/splitboard oraz freestyle/technika jazdy. 

Szczególny nacisk kładziemy na freeride, również z mocnym nastawianiem na zajęcia splitboard. Kolejnym aspektem naszego szkolenia na tym wyjeździe będą zajęcia z grupą freestyle, ale nastawioną również na technikę jazdy z elementami flat tricks oraz carving.

Za dodatkową opłatą będzie można testować deski splitboardowe z najnowszej kolekcji Burton Snowboards. 

Baza

Baza noclegowa i zakwaterowanie jest w kompleksie app. Scialket znajdujących się zaraz pod stokiem i wyciągiem Cassana po stronie Carosello. Przystanek skibusa znajduje się 20 m od budynku i bez problemu można się dostać busem w każde miejsce miasteczka Livigno.

Również w odległości ok 50 m znajduję się najbliższy sklepik, gdzie można dostać rano świeże pieczywo, jak i wszelkie potrzebne produkty, które przydają się podczas pobytu w Livigno … 🙂

Cena

Kwota 380 EURO i 460 PLN płatne po wysłaniu zgłoszenia na szkolenie. Pamiętaj zgłoszenie online jest tylko wstępną rezerwacją i bez potwierdzenia wpłatą nie masz pewności udziału w szkoleniu. 

Zaliczka w kwocie 380 euro płatna do dnia 30 Luty 2018, reszta kwoty 460 pln płatna do dnia 15 Marzec 2018.

 

UWAGA – PROMOCJA/KONKURS !!! 

 

Wśród wszystkich osób które do dnia 30 Luty 2018 dopełnią pełnych formalności związanych z wyjazdem, czyli przyślą do nas zgłoszenie online i dokonają całości wpłaty w euro jak i pln mamy promocję/konkurs. Do wygrania będzie kieszonkowe dla jednej osoby w kwocie 100 euro na wydatki w Livigno, które wylosowana osoba otrzyma na miejscu w gotówce !!!  

 

cena zawiera:

  • skipass 6-cio dniowy
  • dojazd/powrót autokarem (Gliwice/Katowice) 
  • profesjonalne CAŁODZIENNE !!! szkolenie snowboardowe
  • NOWOŚĆ – szkolenie SPLITBOARD & FREERIDE  
  • zakwaterowanie w app. z aneksami kuchennymi
  • ubezpieczenie
  • wykłady związane z tematyką snowboardu

 

cena nie zawiera:

  • wyżywienia oraz dojazdu na miejsce zbiórek
  • dojazd z Warszawy plus 100 pln
  • testów i wypożyczenia desek splitboard  

Wyjazd w Piątek 13.04.2018 w godzinach wieczornych, powrót do Polski w nocy z Soboty na Niedzielę 21/22.04.2018

Miejsca odjazdu autokaru i zbiórki to: Gliwice, Katowice lub Warszawa. Godziny odjazdów to: WARSZAWA ok 15.00 Dworzec Zachodni PKS, stanowisko nr 10. KATOWICE ok 20.00 Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi, GLIWICE ok 20.30 Parking przy McDonalds na terenie Europy Centralnej.   

Zapisz się

Zapisz się na LIVIGNO Experience 2018

Fields marked with an * are required

Po wysłaniu do nas formularza powinno przyjść na Twojego maila potwierdzenie. Jeśli tak się nie stało sprawdź folder SPAM lub daj nam znać.