MIKOŁAJKOWE LIVIGNO 2017

Termin: 01 – 09.12.2017

Wyjazd snowboardowy, który już śmiało można nazwać klasykiem – Mikołajkowe Livigno. Co roku właśnie w tym włoskim ośrodku wiele osób rozpoczyna szkolenie i swój sezon zimowy więc i w tym roku nie może go zabraknąć!

Nasza ekipa trenerów z Klubu Sportowego RONIN pomoże Ci rozjeździć się i zdradzi kilka snowboardowych sekretów zanim sezon 2017/18 rozkręci się na dobre.

Na wyjeździe szkolimy na każdym poziomie zaawansowania, dopasowując program nauczania do potrzeb kursantów. Równocześnie w każde zajęcia wplatamy elementy freestyle, flat tricks oraz carving tak, aby były jeszcze skuteczniejsze i przynosiły najwięcej przyjemności jak tylko możliwe.

Promujemy nowoczesną szkołę snowboardingu, w której łączymy jazdę w parku, puchu i na krawędzi. Chyba nie trzeba dodawać, że to najlepszy prezent jaki możecie sprawić sobie na Mikołaja, szczególnie że od tego sezonu wprowadzamy nowość w naszym szkoleniu czyli warsztaty SPLITBOARD !!!

UWAGA – PROMOCJA/KONKURS !!! 

Wśród wszystkich osób które do dnia 01 Wrzesień 2017 dopełnią formalności związanych z wyjazdem, czyli przyślą do nas zgłoszenie online i dokonają pełnej wpłaty w euro jak i pln mamy promocję/konkurs. Do wygrania będzie kieszonkowe dla jednej osoby w kwocie 100 euro na wydatki w Livigno, które wylosowana osoba otrzyma na miejscu w gotówce !!!  

Poniżej galeria z naszego zeszłorocznego wypadu do Livigno i szkolenia w sezonie 2016/17

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziecie poniżej a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 lub +48/693 106 756.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Miejsce

Podnieś swoje umiejętności jazdy na desce w niesamowitym miejscu jakim jest włoskie Livigno. Zapraszamy wszystkich na Mikołajkową przygodę wraz z profesjonalnym szkoleniem w magicznej miejscowości położonej w sercu Alp, na styku Włoch i Szwajcarii. Miejsce to, poza doskonałymi bezpiecznymi trasami jak i terenami freeride, oferuje mnóstwo atrakcji. Zarówno zapaleni snowboardziści, jak i klubowicze, czy maniacy zakupów z pewnością nie będą się tu nudzić.

Miejscem i placem naszych zabaw – jak zawsze w tym terminie będą tereny po obu stronach doliny tworzącej miasteczko, czyli Mottolino i Carosello. Zapewniają one bardzo ciekawe i zróżnicowane stoki – od najłatwiejszych dla stawiających pierwsze kroki na desce (lub nartach), po doświadczonych riderów potrzebujących adrenaliny jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Ponad 30 wyciągów oraz możliwość wycieczki do pobliskiego St.Moritz jest gwarancją dobrego jeżdżenia. Dodatkowo, położenie doliny umożliwia wyjścia na niesamowite, a zarazem bardzo bezpieczne backcountry i freestylebackcountry co jest niewątpliwym choć nie przez wszystkich odkrytym jeszcze atutem Livigno….

Atrakcje

Po śnieżnych wariactwach wieczorami swoje podwoje otwiera niezliczona ilość knajpek, pubów i restauracji. Bliskość Szwajcarii sprawia, ze cale miasteczko jest wielką strefą bezcłową, w której możemy zrobić ciekawe zakupy – poczynając od dobrych perfum i alkoholi na elektronice skończywszy.

Ponadto miłośnicy klubowej muzyki i dobrej zabawy tez nie będą narzekać. Włosi uwielbiają się bawić do białego rana, więc jest gdzie pokiwać nóżką w rytm dobrej muzyki….a co się działo w poprzednich latach zapytajcie tych co byli lub zapraszam do naszej galerii.

Dodatkowym i niewątpliwym atutem jest AQUAGRANDA Livigno Wellnes Park, który oferuje niezapomniane atrakcje po całodniowych szaleństwach na śniegu.

Szkolenie

W cenie wyjazdu zawsze oferujemy profesjonalne szkolenie snowboardowe dostosowane do potrzeb i umiejętności uczestników na każdym poziomie zaawansowania. Nasi instruktorzy w przystępny sposób przekażą Wam swoją wiedzę, która gromadzili latami jeżdżąc i pracując w rożnych zakątkach świata. Dbamy aby nauczać nowoczesnymi metodami opracowanymi przez najlepsze federacje i instruktorów na świecie, jednocześnie pamiętając że snowboard to przede wszystkim przyjemność. Podczas szkolenia uczymy jak w prosty i naturalny sposób sterować deską, tak aby jazda dawała jak najwięcej frajdy, nie była męcząca a progres nadchodził nadzwyczajnie szybko.

Zajęcia na śniegu uzupełniamy video/fotocoachingem z pełną analiza, wieczornymi wykładami, oraz nauką konserwacji oraz doboru sprzętu. Nasza kadra chętnie opowie o wszystkich nowinkach technicznych.

Niezależnie od poziomu zaawansowania staramy się urozmaicać program zajęć o elementy freestyle`u, oraz jazdy poza wyznaczonymi trasami. Również zabawą na śniegu jaką są techniki flatground i carving. Z tego powodu wybraliśmy również Livigno za cel naszej podroży, w grudniu funkcjonuje już tam snowpark!

Szkolimy według wytycznych SITS, oraz kanadyjskiej federacji CASI. Podczas tego tygodnia przewidujemy szkolenie na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Szkolenia będą również uzupełnione o warsztaty SPLITBOARD, które wprowadzą uczestników w tajniki freeride i najnowszy sprzęt którym się obecnie posługujemy.  Za dodatkową opłatą będzie można testować deski splitboardowe z najnowszej kolekcji Burton Snowboards. 

W opcji za dodatkową opłatą jest możliwe również szkolenie na klasy sprawności SITS.

Baza

Baza noclegowa i zakwaterowanie jest w kompleksie app. Scialket znajdujących się zaraz pod stokiem i wyciągiem Cassana po stronie Carosello. Przystanek skibusa znajduje się 20 m od budynku i bez problemu można się dostać busem w każde miejsce miasteczka Livigno.

Również w odległości ok 50 m znajduję się najbliższy sklepik, gdzie można dostać rano świeże pieczywo, jak i wszelkie potrzebne produkty, które przydają się podczas pobytu w Livigno … 🙂

Cena

Kwota 370 EURO i 450 PLN płatne po wysłaniu zgłoszenia na szkolenie. Pamiętaj zgłoszenie online jest tylko wstępną rezerwacją i bez potwierdzenia wpłatą nie masz pewności udziału w szkoleniu. 

Zaliczka w kwocie 370 euro płatna do dnia 30 Wrzesień 2017, reszta kwoty 450 pln płatna do dnia 15 Listopad 2017.

 

UWAGA – PROMOCJA/KONKURS !!! 

 

Wśród wszystkich osób które do dnia 01 Wrzesień 2017 dopełnią formalności związanych z wyjazdem, czyli przyślą do nas zgłoszenie online i dokonają pełnej wpłaty w euro jak i pln mamy promocję/konkurs. Do wygrania będzie kieszonkowe dla jednej osoby w kwocie 100 euro na wydatki w Livigno, które wylosowana osoba otrzyma na miejscu w gotówce !!!  

 

cena zawiera:

 • skipass 6-cio dniowy
 • dojazd/powrót autokarem (Gliwice/Katowice) 
 • profesjonalne CAŁODZIENNE !!! szkolenie snowboardowe
 • NOWOŚĆ – warsztaty SPLITBOARD  
 • zakwaterowanie w app. z aneksami kuchennymi
 • ubezpieczenie
 • wykłady związane z tematyką snowboardu

dodatkowo płatne w opcji* szkolenie SITS

 • szkolenie SITS klasa I 650 PLN
 • szkolenie SITS klasa II 650 PLN
 • szkolenie SITS klasa III 750 PLN
 • dojazd z Warszawy 100 PLN

proszę zaznaczenie dodatkowej opcji przy zgłoszeniu

cena nie zawiera:

 • wyżywienia oraz dojazdu na miejsce zbiórek
 • dojazd z Warszawy plus 100 pln
 • testów i wypożyczenia desek splitboard  

Wyjazd w Piątek 01.12.2017 w godzinach wieczornych, powrót do Polski w nocy z Soboty na Niedzielę 09/10.12.2017

Miejsca odjazdu autokaru i zbiórki to: Gliwice, Katowice lub Warszawa. Godziny odjazdów to: WARSZAWA ok 15.00 Dworzec Zachodni PKS, stanowisko nr 10. KATOWICE ok 20.00 Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi, GLIWICE ok 20.30 Parking przy McDonalds na terenie Europy Centralnej.   

Zapisz się

Zapisz się na Mikołajkowe Livigno

Fields marked with an * are required

Po wysłaniu do nas formularza powinno przyjść na Twojego maila potwierdzenie. Jeśli tak się nie stało sprawdź folder SPAM lub daj nam znać.