MIKOŁAJKOWE LIVIGNO 2020

Termin: 04- 13.12.2020

Wyjazd snowboardowy, który śmiało można nazwać naszym klasykiem – Mikołajkowe Livigno by Ronin. Co roku i niezmiennie od wielu już lat właśnie w tym niesamowitym włoskim ośrodku wiele osób rozpoczynało i rozpoczyna z nami swój sezon zimowy. Więc i w tym roku nie może go zabraknąć – wracamy do naszego ulubionej miejscówki !!! 

Nasza ekipa instruktorów i trenerów pomoże Ci rozjeździć się i zdradzi kilka snowboardowych sekretów zanim sezon 2020/21 rozkręci się na dobre.

Na wyjeździe szkolimy wg. najnowszych standardów i wytycznych SITS oraz CASI, dopasowując program nauczania do potrzeb kursantów. Równocześnie w każde zajęcia wplatamy elementy freestyle, flat tricks oraz carving tak, aby były jeszcze skuteczniejsze i przynosiły najwięcej przyjemności jak tylko możliwe.

Promujemy nowoczesną szkołę snowboardingu, w której łączymy jazdę w parku, puchu i na krawędzi. Chyba nie trzeba dodawać, że to najlepszy prezent jaki możesz sprawić sobie na Mikołaja. 

Poniżej galeria z naszego wypadu do Livigno i szkolenia w sezonie 2016/17

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziecie poniżej a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 lub +48/693 106 756.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Miejsce

Podnieś swoje umiejętności jazdy na desce w niesamowitym miejscu jakim jest włoskie Livigno. Zapraszamy wszystkich na Mikołajkową przygodę wraz z profesjonalnym szkoleniem w magicznej miejscowości położonej w sercu Alp, na styku Włoch i Szwajcarii. Miejsce to, poza doskonałymi bezpiecznymi trasami jak i terenami freeride, oferuje mnóstwo atrakcji. Zarówno zapaleni snowboardziści, jak i klubowicze, czy maniacy zakupów z pewnością nie będą się tu nudzić.

Miejscem i placem naszych zabaw – jak zawsze w tym terminie będą tereny po obu stronach doliny tworzącej miasteczko, czyli Mottolino i Carosello. Zapewniają one bardzo ciekawe i zróżnicowane stoki – od najłatwiejszych dla stawiających pierwsze kroki na desce (lub nartach), po doświadczonych riderów potrzebujących adrenaliny jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Ponad 30 wyciągów oraz możliwość wycieczki do pobliskiego St.Moritz jest gwarancją dobrego jeżdżenia. Dodatkowo, położenie doliny umożliwia wyjścia na niesamowite, a zarazem bardzo bezpieczne backcountry i freestylebackcountry co jest niewątpliwym choć nie przez wszystkich odkrytym jeszcze atutem Livigno….

Atrakcje

Po śnieżnych wariactwach wieczorami swoje podwoje otwiera niezliczona ilość knajpek, pubów i restauracji. Bliskość Szwajcarii sprawia, ze cale miasteczko jest wielką strefą bezcłową, w której możemy zrobić ciekawe zakupy – poczynając od dobrych perfum i alkoholi na elektronice skończywszy.

Ponadto miłośnicy klubowej muzyki i dobrej zabawy tez nie będą narzekać. Włosi uwielbiają się bawić do białego rana, więc jest gdzie pokiwać nóżką w rytm dobrej muzyki….a co się działo w poprzednich latach zapytajcie tych co byli lub zapraszam do naszej galerii.

Dodatkowym i niewątpliwym atutem jest AQUAGRANDA Livigno Wellnes Park, który oferuje niezapomniane atrakcje po całodniowych szaleństwach na śniegu.

Szkolenie

W bazowej cenie wyjazdu oferujemy warsztaty szkoleniowe (2,5h dziennie), czyli podstawowe szkolenie snowboardowe dostosowane do potrzeb i umiejętności uczestników. Nasi instruktorzy w przystępny sposób przekażą Wam swoją wiedzę, która gromadzili latami jeżdżąc i pracując w rożnych zakątkach świata. Dbamy aby nauczać nowoczesnymi metodami opracowanymi przez najlepsze federacje i instruktorów na świecie, jednocześnie pamiętając że snowboard to przede wszystkim przyjemność. Podczas szkolenia uczymy jak w prosty i naturalny sposób sterować deską, tak aby jazda dawała jak najwięcej frajdy, nie była męcząca a progres nadchodził nadzwyczajnie szybko. Szkolenie odbędzie się jeśli zbierze się grupa min 6 osób. 

Zajęcia na śniegu uzupełniamy video/fotocoachingem z pełną analiza, wieczornymi wykładami, oraz nauką konserwacji oraz doboru sprzętu. Nasza kadra chętnie opowie o wszystkich nowinkach technicznych.

Niezależnie od poziomu zaawansowania staramy się urozmaicać program zajęć o elementy freestyle`u, oraz jazdy poza wyznaczonymi trasami. Również zabawą na śniegu jaką są techniki flatground i carving. Z tego powodu wybraliśmy również Livigno za cel naszej podroży, w grudniu funkcjonuje już tam snowpark!

Szkolimy według wytycznych SITS, oraz kanadyjskiej federacji CASI. W opcji za dodatkową opłatą jest możliwe również szkolenie na stopnie SITS, czyli przystąpienie do profesjonalnego kursu zakończonego egzaminem i w prztpadku jego pozytywnego zaliczenia otrzymaniem odpowiednich uprawnień SITS. 

Opis najnowszego systemu szkolenia SITS obowiązującego w sezonie 20/21 wraz z wykazem ewolucji znajduje się pod tym linkiem.

 

Baza

Baza noclegowa i zakwaterowanie jest w kompleksie app. Scialket znajdujących się zaraz pod stokiem i wyciągiem Cassana po stronie Carosello. Przystanek skibusa znajduje się 20 m od budynku i bez problemu można się dostać busem w każde miejsce miasteczka Livigno.

Również w odległości ok 50 m znajduję się najbliższy sklepik, gdzie można dostać rano świeże pieczywo, jak i wszelkie potrzebne produkty, które przydają się podczas pobytu w Livigno … 🙂

Cena

Kwota za wyjazd i podstawowe szkolenie to: 2199 pln

Kwota 500 pln płatna po wysłaniu do nas zgłoszenia do dnia 31 Października 2020. Pamiętaj zgłoszenie online jest tylko wstępną rezerwacją i bez potwierdzenia wpłatą nie masz pewności udziału w szkoleniu. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu. 

UWAGA !!!

Cena za wyjazd jest kalkulowana przy kursie 4,40 pln do 1 euro. Jeśli kurs euro na dzień wyjazdu będzie wyższy będziemy robić korektę cenową.

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn okazało by się że nasz wyjazd i szkolenie snowboardowe w Livigno nie doszło by do skutku (COVID itp) wpłaconą do nas kwotę zwracamy w całości !!! 

cena zawiera:

 • skipass 6-cio dniowy
 • dojazd/powrót autokarem (Gliwice) – możliwość dojazdu własnego
 • szkolenie snowboardowe w formie warsztatów 2,5 h dziennie – Szkolenie odbędzie się jeśli zbierze się grupa min 6 osób.  
 • zakwaterowanie w app. z aneksami kuchennymi
 • wykłady związane z tematyką snowboardu

w opcji* szkolenie SITS – dodatkowo płatne na miejscu gotówką 

 • szkolenie SITS stopień I 400 PLN (w tym index szkoleń snowboardowych, egzamin oraz 1 poprawka egzaminu bezpłatna)
 • szkolenie SITS stopień II 700 PLN (w tym index szkoleń snowboardowych, egzamin oraz 1 poprawka egzaminu bezpłatna)
 • szkolenie SITS stopień III 700 PLN (w tym index szkoleń snowboardowych, egzamin oraz 1 poprawka egzaminu bezpłatna)
 • Kurs Asystena Intruktora Snowboardu SITS 800 PLN

Opis najnowszego systemu szkolenia SITS obowiązującego w sezonie 20/21 wraz z wykazem ewolucji znajduje się pod tym linkiem.

proszę zaznaczenie dodatkowej opcji przy zgłoszeniu

cena nie zawiera:

 • wyżywienia 
 • dojazdu na miejsce zbiórek
 • ubezpieczenia NNW

Wyjazd w Piątek 04.12.2020 w godzinach wieczornych, powrót do Polski w nocy z Soboty na Niedzielę 13/14.12.2020

Miejsca odjazdu autokaru i zbiórki to: GLIWICE ok 20.30 Parking przy McDonalds na terenie Europy Centralnej.   

Zapisz się