SZKOLENIE OFF-ROAD/NAUKA JAZDY W TERENIE 

Jako Centrum Offroad zapraszamy na szkolenie off-road ukierunkowane na naukę jazdy samochodem w terenie. Pod okiem naszej doświadczonej kadry instruktorskiej dowiesz się czym jest szeroko rozumiany offroading.

Jazda 4na4 (4×4) to niezapomniane przeżycia za kierownicą specjalnie przygotowanego auta terenowego. Szkolenie off-road zapewnia wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji. Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoło naturze i żywiołom, ujarzmij kilka ton stali, korzystając z fachowych porad instruktora. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół.

Nasze szkolenie offroad i naukę jazdy w terenie w większości prowadzimy na terenie naszego Centrum Offroad’u. Natomiast w promieniu do 100 km od niego mamy do dyspozycji wiele wyśmienitych terenów, które nadają się pod wycieczkę lub wyprawę offroad. Mnóstwo znanych nam bardzo ciekawych terenów leśnych, bagnistych, podmokłych po bardzo wymagające tereny w skałach, kamieniołomach jak i niesamowite piaskownie czy pustynie. W zasadzie cały czas odkrywamy nowe ciekawe i bardzo malownicze miejsca. Bo offroad to też albo i przede wszystkim przygoda i przyroda …

Jeśli kochasz góry oraz lubisz piękne widoki to oprócz 'typowego’ szkolenia jazdy samochodem terenowym w trudnym i ciężkim terenie mamy możliwość organizacji górskiej wyprawy/wycieczki. Sprawdź swoje umiejętności za kierownicą terenówki na zboczach Beskidu Sądeckiego. 

Nasi instruktorzy oprócz wieloletniego doświadczenia za kierownicą samochodu terenowego i prowadzeniu szkoleń/eventów terenowych w Polsce sami byli uczestnikami wypraw (zimowych) i przeszli szkolenie off-road w Gruzji, Kazachstanie czy Kirgistanie oraz w Indiach. 

INFORMACJE

Wszelkie informacje dotyczące szkolenia offroad znajdziesz na naszej nowej stronie Centrum Offroad lub też poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować: 501 794 569 – Rafał.

Sprawdź co u nas słychać odwiedzając nasze profile na facebook’u oraz instagramie 

Miejsce

Nasze całoroczne centrum to idealne miejsce na profesjonalny trening i szkolenie offroad znajdujące się na 'wylocie’ z aglomeracji śląskiej. Nasze centrum oprócz stacjonarnego treningu jest idealnym miejscem na start do niezłej wyprawy offroad.

Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół jako trening lub po prostu jako zabawę. Możesz również potraktować to jako doskonały prezent dla bliskiej osoby. W naszym centrum prowadzimy również dedykowane szkolenia offroad dla firm, instytucji oraz służb mundurowych.

Tu znajdziesz nawierzchnie szutrowe, dukty leśne, łąki i trawy (suche oraz podmokłe), piaski oraz przeszkody błotno-wodne. W naszym centrum offroad’u mamy możliwość nauki jazdy w terenie od podstaw po techniki bardzo zaawansowane. Pozwala nam na to ukształtowanie jego powierzchni, gdzie możemy podczas jazdy sukcesywnie podnosić poziom trudności przeszkód terenowych, a co za tym idzie poziom umiejętności jazdy samochodem terenowym.

U nas mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z offroadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom.

Szkolenie offroad - indywidualnie i grupowo

Nasze szkolenia off-road zapewniają wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji. To niezapomniane przeżycia za kierownicą specjalnie przygotowanego auta terenowego. Do szkoleń używamy głównie samochodów Land Rover Discovery oraz Defender, które są już legendą wśród samochodów terenowych i autami znanymi m.in. z wymagającego rajdu Camel Trophy. Auto fabrycznie przygotowane do jazdy poza trasami, zostało przez nas dodatkowo doposażone, dzięki czemu doskonale radzi sobie z przeszkodami terenowymi.

Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoła naturze i żywiołom korzystając z fachowych porad instruktora oraz możliwości jakie daje samochód terenowy. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół.

Uczestnikiem naszych szkoleń może być pojedyncza osoba lub grupa max trzech osób przypadająca na jedno auto, która pod okiem instruktora odbywa szkolenie lub wyprawę/wycieczkę zmieniając się za kierownicą. W przypadku większej ilości osób zapewniamy kolejny samochód terenowy, tak by na każde trzy osoby przypadał jeden instruktor oraz pojazd.

UWAGA !!! Jest to również idealna przygoda dla kobiet, które nie boją się prawdziwych wyzwań i chcą poczuć ekstremalne emocje! Marzysz aby przeżyć przygodę życia i nauczyć się czegoś zupełnie nowego? TAK – off-road jest również dla kobiet! 

Każde szkolenie zaczynamy od teorii, która zawiera: ogólną budowę samochodu terenowego, działanie mechanizmów przenoszących napęd, rodzaje napędów i ich działanie, działanie reduktora, dobór odpowiednich opon do rodzaju terenu, zasady bezpiecznej jazdy w terenie.

Po tym wstępie przechodzimy do jazdy w terenie. Będziesz mógł/mogła poczuć kontrolę nad samochodem w najtrudniejszych warunkach. Część praktyczna zawiera: naukę czytania drogi, kontrolę nad trakcją w terenie, pokonywaniem przeszkód błotno – wodnych, wjazdy i zjazdy ze wzniesień, technikę jazdy w głębokich koleinach, pracę z wyciągarką oraz zastosowaniem zasad bezpiecznej jazdy w górach. 

Poza stałymi programami szkoleń możemy i staramy się zawsze przygotować coś co będzie odpowiadało indywidualnym potrzebom osoby lub grupy zainteresowanej jazdą w danym terenie.

Jeśli sam/a masz jakąś zaplanowaną trasę i potrzebujesz naszej asysty off-road i wsparcia podczas realizacji przejażdżki lub wyprawy daj nam znać, a my dostosujemy się do Twoich wymagań. 

Szkolenie offroad - dla instytucji i służb mundurowych

W naszym centrum możemy przeprowadzić szkolenia offroad dla wszelkich służb mundurowych: policji, straży pożarnej, straży granicznej, jednostek ratowniczych TOPR, GOPR, WOPR, wojska, jednostek taktycznych oraz wszystkich innych instytucji które na co dzień korzystają z samochodów terenowych.

Jeśli Twoja jednostka lub firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, to powinien on być prowadzony przez odpowiednio wyszkolonych kierowców. Jazda samochodem terenowym to przede wszystkim odpowiednia technika, optymalizacja ustawień oraz perfekcyjne odczytanie terenu by pokonać przeszkody w terenie. Po intensywnym szkoleniu w naszym Centrum Offroad’u będziecie gotowi do jazdy w każdym terenie i w każdych warunkach.

Na terenie naszego centrum offroadu w naturalnych warunkach można zaprezentować nie tylko pojazdy z napędem 4×4, lecz także inne maszyny i urządzenia.

Nasze centrum idealnie nadaje się prezentacji samochodów terenowych jak i urządzeń oraz maszyn które muszą poruszać się w terenie. Oferujemy szkolenia produktowe skierowane do producentów, importerów oraz dealerów samochodów użytkowych oraz pojazdów terenowych.

Mobilny tor offroad – samochody zdalnie sterowane RC

Jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na ciekawą zabawę i show nie tylko dla swoich klientów czy partnerów firmowych ale również jako niesamowitą atrakcję dla pracowników lub po prostu dla dużych i małych dzieci – zorganizuj z nami emocjonujące zawody w postaci trialu modelami RC.

Nasze Centrum Offroad oferuje na wynajem profesjonalny mobilny tor RC oraz najwyższej jakości modele RC do trialu i jazdy terenowej jakimi są samochody marki Traxxas TRX4 Land Rover Defender w skali 1:10. TRX-4 Defender jest najnowszym projektem Traxxas’a, który naładowany jest innowacjami zapewniającymi wszechstronność i duże możliwości. Nasze modele są licencjonowaną kopią legendarnego samochodu Land Rover – Defender

Nowy Traxxas jest zbudowany z myślą o ekstremalnych możliwościach offroad. Model został wyposażony w wyjątkowo duży prześwit pomiędzy podwoziem a terenem co pozwala na jazdę praktycznie wszędzie.

Dwie najbardziej istotne innowacje to zdalna blokada dyferencjałów oraz skrzynia dwubiegowa. To wszystko sprawia, że TRX-4 jest rzeczywiście wyjątkową propozycją na rynku modeli samochodów RC.

Zapewniamy :

mobilny tor RC terenowy – profesjonalne modele RC Traxxas Land Rover Defender – obsługę techniczną lub/i sędziowską – możliwość brandingu toru w loga klienta – możliwość oklejenia aut w loga klienta – możliwość pucharów i nagród dla najlepszych zawodników – niezapomniane wrażenia i emocje

Cena

Proponujemy szkolenie off-road i jazdy w terenie w poszczególnych wariantach, ich podział wynika z naszego doświadczenia i wiemy jakie sprawdzają się najlepiej. Oczywiście każde zapytanie oraz szkolenie traktujemy indywidualnie. Możemy program szkolenia jak i cenę przygotować pod indywidualne zamówienie.

 

  • szkolenie 3h – 790 pln
  • wyprawa ok 5h –  1290 pln

– uczestnicy szkolenia/wyprawy mają możliwość zmieniania się za kierownicą

– łączny czas oraz cena dzielone są na liczbę uczestników

– podana cena dotyczy jednego samochodu terenowego/instruktora

Zapisz się

Jeśli jesteś zainteresowany/a szkoleniem offroad daj nam znać.

Zadzwoń pod numer 501 794 569, lub napisz sms, a my odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej i ustalimy szczegóły.