ROBÓZ #6 – CZARNY GROŃ 

termin: 27 – 03.02.2018

Snowboardowe ferie dla dzieciaków i młodzieży powracają, w tym sezonie zapraszamy już na 6 edycję rObozu. Także w sezonie 2017/18 co roku za bazę szkoleniową posłuży ośrodek Czarny Groń, który dysponuje znakomitą infrastrukturą oraz specjalistycznym SnowParkiem dostosowanym do każdego poziomu umiejętności. Zajęcia prowadzone są dla początkujących, średnio-zaawansowanych oraz dla najbardziej wymagających snowboardzistów w grupie freestylowej.

Na rObóz zapraszamy młodzież powyżej 13 roku życia w pierwszym tygodniu ferii śląskich

Oficjalnym partnerem obozu jest firma BURTON SNOWBOARDS, której sprzęt będzie można testować przez cały tydzień. Dodatkowo w ostatni dzień obozowicze powalczą o konkretne nagrody rzeczowe w mini – zawodach.

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 – Rafał lub +48/609 528 966 – Michał

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Miejsce

Bazą naszego szkolenia niezmiennie pozostaje ośrodek Czarny Groń w Beskidzie Małym. Jednak sezon 2107/18 stoi pod znakiem sporych zmian, znika dobrze nam znany wyciąg talerzykowy i tym samym Tiger Snowpark sporo się rozrasta. Ekipa zapowiada nowe linie przeszkód ustawione na całej długości wyciągu krzesełkowego. Intensywne prace ziemne w lecie poprawią płynność i bezpieczeństwo w park oraz dojazd z wyciągu krzesełkowego.

Samo SkiCentrum mieści się w okolicach Andrychowa, około 80km od Katowic i 60km od Krakowa. W ośrodku praktycznie nie występują kolejki do wyciągów, dodatkowo znakomicie przygotowane trasy czynią go znakomitym miejscem do szkolenia.

Atrakcje

Oprócz znakomitej infrastruktury narciarsko-snowboardowej w ośrodku Czarny Groń znajdują się również:

– basen
– lodowisko
– mini ścianka wspinaczkowa – bezpłatna
– sala gier wideo
– symulator narciarski
– park linowy

W cenie obozu zapewniamy jedno bezpłatne wyjście na basen i jedno na lodowisko.

Szkolenie

Na obozie oferujemy szkolenie snowboardowe dla młodzieży na każdym poziomie zaawansowania. Wykwalifikowana kadra trenerów i instruktorów Klubu Sportowego RONIN Gliwice zadba aby każdy z uczestników zrobił jak największe postępy. Szkolimy według wytycznych polskiego Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz kanadyjskiej federacji CASI. Podczas obozu jest możliwość zdawania na klasy sprawności SITS (I/II lub III) i otrzymania legitymacji potwierdzającej umiejętności jazdy na desce snowboardowej, które są wstępem do kursu na Instruktora Snowboardu. 

Przykładowy plan zajęć*

08:30 – śniadanie
10:00 – rozgrzewka na stoku
10:30 – pozycja na snowboardzie oraz sposoby sterowania deską – zestaw ćwiczeń
12:00 – wprowadzenie do jazdy w snowparku, bezpieczeństwo i etykieta
13:00 – podstawy jibbingu – jazda po boxie
15:00 – obiad
16:30 – fotosesja na małej skoczni
18:00 – kolacja
19:00 – wyjście na basen

Nasze szkolenie freestyle’owe prowadzimy w profesjonalnym Tiger Snowparku, codziennie przygotowywanym przez doświadczoną ekipę shaperską. Poziom trudności przeszkód jest dostosowany do osób początkujących, dzięki czemu pierwsze freestyle’owe kroki nasi obozowicze mogą stawiać w bezpiecznych warunkach. Jednocześnie zawsze znajdą się bardziej zaawansowane elementy gdzie skrzydła mogą rozwinąć bardziej doświadczeni snowboardziści.

Dodatkowymi elementami szkolenia na obozie będzie wieczorna video/fotoanaliza postępów na desce, wykłady oraz pokazy najnowszych filmów snowboardowych.

Baza

Obozowicze nocują w komfortowych i przytulnych 6-osobowych domkach znajdujących się w centrum ośrodka Czarny Groń. Tuż obok znajduje się basen, lodowisko oraz sala konferencyjna w której będą obywać się nasze wieczorne zajęcia. W każdym domku są dwie osobne sypialnie, łazienka, aneks kuchenny, telewizor oraz bezpłatne WiFi. Wychowawcy mieszkają w domku znajdującym bezpośrednim sąsiedztwie obozowych sprawując opiekę nad młodzieżą 24h na dobę.

Na stok woził będzie nas specjalnie podstawiony darmowy busik, czas wyjazdu do góry to niecałe 10 minut.

Śniadania jemy w hotelu znajdującym tuż obok naszym domków, obiady oraz kolację podawane są w oberży również nieopodal.

Cena

Cena rObozu#6 to 1899 PLN, która jest płatna w całości na rachunek bankowy do tygodnia czasu po wysłaniu do nas zgłoszenia online. 

Dla członków Klubu Sportowego RONIN Gliwice oraz osób które już z nami były na ROBOZie w poprzednich latach cena wynosi tylko 1699 PLN!

Obejmuje ona:

– 7 noclegów w 6-osobowych domkach
– skipass na 6 dni jazdy
– pełne wyżywienie, trzy posiłki dziennie
– szkolenie snowboardowe wg. metodyki SITS oraz CASI wraz z foto/video analizą, egzamin i legitymację SITS
– testy sprzętu snowboardowego oraz udział w zawodach z nagrodami
– zajęcia dodatkowe: pokazy filmów snowboardowych, nauka konserwacji sprzętu
– całodobowa opieka trenerów i licencjonowanych Wychowawców Kolonijnych
– wyjście na basen i lodowisko

nie obejmuje:

– dojazdu na miejsce

– ubezpieczenia na czas trwania obozu

Obozowiczów przyjmujemy w biurze rObozu na Czarnym Groniu w sobotę 27.01 od godziny 16:00 do 18:00. Rodzice lub opiekunowie odbierają swoje pociechy w sobotę 03.02 między godziną 10:00 a 12:00 w tym samym miejscu.

Zapisz się

Zapisz się na Ferie Śląskie Czarny Groń

Fields marked with an * are required

Po wysłaniu do nas formularza powinno przyjść na Twojego maila potwierdzenie. Jeśli tak się nie stało sprawdź folder SPAM lub daj nam znać.