ROBÓZ #8 – CZARNY GROŃ 

termin: 11 – 18.01.2019

Ogłaszamy 8 edycję Waszego ulubionego obozu snowboardowego! W nadchodzącym sezonie planujemy jeszcze więcej zabawy w snowparku i na stoku. Niezmiennie naszą bazą szkoleniową pozostaje ośrodek Czarny Groń oraz nasz ulubiony Tiger Snowpark.

Na rObóz zapraszamy młodzież powyżej 13 roku życia w pierwszym tygodniu ferii śląskich

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 – Rafał lub +48/609 528 966 – Michał

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Miejsce

W centrum naszego szkolenia jak co roku stoi Tiger Snowpark. Bogaty zestaw przeszkód pozwala nam na szkolenie freestyle’owe na każdym poziomie. Od pierwszych lotów na mini skoczniach po 540 na konkretnych konstrukcjach. Pierwsze ślizgi po box’ie po łamane rurki. A wszystko to możemy przećwiczyć w bezpiecznych warunkach, na jedynym w Polsce Landing Bag’u.

Samo SkiCentrum mieści się w okolicach Andrychowa, około 80km od Katowic i 60km od Krakowa. W ośrodku praktycznie nie występują kolejki do wyciągów, dodatkowo znakomicie przygotowane trasy czynią go znakomitym miejscem do szkolenia.

Atrakcje

Oprócz znakomitej infrastruktury narciarsko-snowboardowej w ośrodku Czarny Groń znajdują się również:

– basen
– lodowisko
– mini ścianka wspinaczkowa – bezpłatna
– sala gier wideo
– symulator narciarski
– park linowy

W cenie obozu zapewniamy jedno bezpłatne wyjście na basen i jedno na lodowisko.

Szkolenie

Na obozie oferujemy szkolenie snowboardowe dla młodzieży na każdym poziomie zaawansowania. Wykwalifikowana kadra trenerów i instruktorów Klubu Sportowego RONIN Gliwice zadba aby każdy z uczestników zrobił jak największe postępy. Szkolimy według wytycznych polskiego Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz kanadyjskiej federacji CASI. Podczas obozu jest możliwość zdawania na klasy sprawności SITS (I/II lub III) i otrzymania legitymacji potwierdzającej umiejętności jazdy na desce snowboardowej, które są wstępem do kursu na Instruktora Snowboardu. 

Przykładowy plan zajęć*

08:30 – śniadanie
10:00 – rozgrzewka na stoku
10:30 – pozycja na snowboardzie oraz sposoby sterowania deską – zestaw ćwiczeń
12:00 – wprowadzenie do jazdy w snowparku, bezpieczeństwo i etykieta
13:00 – podstawy jibbingu – jazda po boxie
15:00 – obiad
16:30 – fotosesja na małej skoczni
18:00 – kolacja
19:00 – wyjście na basen

Nasze szkolenie freestyle’owe prowadzimy w profesjonalnym Tiger Snowparku, codziennie przygotowywanym przez doświadczoną ekipę shaperską. Poziom trudności przeszkód jest dostosowany do osób początkujących, dzięki czemu pierwsze freestyle’owe kroki nasi obozowicze mogą stawiać w bezpiecznych warunkach. Jednocześnie zawsze znajdą się bardziej zaawansowane elementy gdzie skrzydła mogą rozwinąć bardziej doświadczeni snowboardziści.

Dodatkowymi elementami szkolenia na obozie będzie wieczorna video/fotoanaliza postępów na desce, wykłady oraz pokazy najnowszych filmów snowboardowych.

Baza

Obozowicze nocują w komfortowych i przytulnych 6-osobowych domkach znajdujących się w centrum ośrodka Czarny Groń. Tuż obok znajduje się basen, lodowisko oraz sala konferencyjna w której będą obywać się nasze wieczorne zajęcia. W każdym domku są dwie osobne sypialnie, łazienka, aneks kuchenny, telewizor oraz bezpłatne WiFi. Wychowawcy mieszkają w domku znajdującym bezpośrednim sąsiedztwie obozowych sprawując opiekę nad młodzieżą 24h na dobę.

Na stok woził będzie nas specjalnie podstawiony darmowy busik, czas wyjazdu do góry to niecałe 10 minut.

Śniadania jemy w hotelu znajdującym tuż obok naszym domków, obiady oraz kolację podawane są w oberży również nieopodal.

Cena

Cena rObozu #8 to 1999 PLN, która jest płatna w całości na rachunek bankowy do tygodnia czasu po wysłaniu do nas zgłoszenia online. 

Dopłata za stopnie szkoleniowe:

II stopień sprawności – 150zł

III stopień sprawności – 250 zł

Asystent Instruktora – 350zł

Szkolenie snowboardowe jest w cenie dla każdego uczestnika, powyższe dopłaty dotyczą osób które chcą przystąpić do egzaminu i uzyskać oficjalne uprawnienia SITS.

Cena obejmuje:

– 7 noclegów w 6-osobowych domkach
– skipass na 6 dni jazdy
– pełne wyżywienie, trzy posiłki dziennie
– szkolenie snowboardowe wg. metodyki SITS oraz CASI wraz z foto/video analizą
– ognisko
– zajęcia dodatkowe: pokazy filmów snowboardowych, nauka konserwacji sprzętu
– całodobowa opieka trenerów i licencjonowanych Wychowawców Kolonijnych
– wyjście na basen i lodowisko

nie obejmuje:

– dojazdu na miejsce

– ubezpieczenia na czas trwania obozu

Obozowiczów przyjmujemy w biurze rObozu na Czarnym Groniu w sobotę 11.01 od godziny 16:00 do 18:00. Rodzice lub opiekunowie odbierają swoje pociechy w sobotę 18.01 między godziną 10:00 a 12:00 w tym samym miejscu.

Zapisz się