SZKOLENIE FREESTYLE – SNOWPARK SŁOTWINY ARENA 

Zapraszamy na profesjonalne szkolenie snowboardowe o specjalizacji freestyle oparte na naszym autorskim programie, które odbędzie się w nowo powstałym snowparku Słotwiny Arena. Liczba miejsc na szkolenie jest ściśle ograniczona, a kurs poprowadzą Wykładowca SITSRafał Dyakowski oraz Instruktor SITS Oskar Trzeszczoń w grupie max 7 osób.

Szkolenie jest skierowane do osób które chcą nie tylko podnieść swoje umiejętności freestyle, ale również takich które dopiero zaczynają swoją przygodę i zabawę we freestyle. W snowparku Słotwiny Arena jest do dyspozycji w sumie kilkanaście różnorakich przeszkód, które są dostosowane do potrzeb i umiejętności osób na każdym poziomie zaawansowania technicznego.

TERMINY

#1 termin Styczeń 2023

#2 termin Styczeń 2023

W snowparku Słotwiny Arena do dyspozycji są:

butterbox prosty 5m
rainbow butterbox 5m
rura pcv
a-frame box 7m
skocznia 3m
skocznia 4m
tank
industry down rail 5m
skocznia 5m
skocznia 6m
z-rail 10m
industry down-flat-down rail 10m
canon rail
pole jam downrail 10m
kaskada 6m
wallride  

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 – Rafał

 Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Miejsce

Szkolenia odbywają się w ośrodku Słotwiny Arena (Krynica – Zdrój) to miejsce magiczne, stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że Słotwiny Arena kochają i dzieci i dorośli.

Obecnie to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich. Posiadający 10 km tras, 2 nowoczesne, wyprzęgane wyciągi krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, nowoczesny system naśnieżania, a od tego sezonu również pełnowartościowy snowpark z doskonałymi przeszkodami.

Szkolenie

Szkolenie poprowadzą Instruktor Wykładowca SITS  Rafał Dyakowski oraz Instruktor SITS Oskar Trzeszczoń w grupie max 7 osób. Przewidzianych jest 5 dni jazdy w snowparku Słotwiny Arena w godzinach 10-16 jak i doszkolenie z techniki jazdy oraz nauka trików tzw. flatland jak i eurocaving. Pod okiem profesjonalistów zapoznasz się nie tylko z podstawowymi trikami na stoku ale również na skoczniach, boksach i rurach.

Rafał Dyakowski | @roninsnow

 

Trener i Wykładowca Snowboardu SITS – specjalizacji freestyle. Gdy akurat nie szkoli zawodników, możecie próbować złapać go na którejś z wypraw freeride’owych w górach Kaukazu. Pełny furkot to jego specjalność więc bądźcie pewni że nie dorwiecie go łatwo.

Oskar Trzeszczoń 

Oskar to Certyfikowany Instruktor SITS oraz IKO. Trzy krotny zwycięzca Banked Slalom. Kiedy nie szkoli na snowboardzie możecie znaleźć go w snowparku szejpującego przeszkody lub latającego głową w dół, bo tym właśnie zajmuje się w zimie. W lecie szkoli kitesurfing, buduje trasy rowerowe oraz surfuje na falach po całym świecie. W wolnych chwilach znajdziecie go z kamerą w ręku lub jeżdżącego na desce.

Cena

Cena szkolenia freestyle: 1349 pln 

 

obejmuje:

– szkolenie freestyle, flatland & eurocarv 
– wykłady i teoria
– foto/video coaching

Cena nie obejmuje:

– karnetu na czas trwania szkolenia
– zakwaterowania
– wyżywienia
– dojazdu na miejsce

Zaliczka w kwocie 500 pln płatna na wskazany rachunek po wypełnieniu zgłoszenia online. Reszta kwoty płatna na miejscu podczas spotkania. 

Zapisz się