SZKOLENIE FREESTYLE – SNOWPARK SŁOTWINY ARENA 

Zapraszamy na profesjonalne szkolenie snowboardowe o specjalizacji freestyle oparte na naszym autorskim programie, które odbędzie się w nowo powstałym snowparku Słotwiny Arena. Liczba miejsc na szkolenie jest ściśle ograniczona, a kurs poprowadzi Wykładowca SITSRafał Dyakowski w grupie max 7 osób.

Szkolenie jest skierowane do osób które chcą nie tylko podnieść swoje umiejętności freestyle, ale również takich które dopiero zaczynają swoją przygodę i zabawę we freestyle. W snowparku Słotwiny Arena jest do dyspozycji w sumie kilkanaście różnorakich przeszkód, które są dostosowane do potrzeb i umiejętności osób na każdym poziomie zaawansowania technicznego.

TERMINY

#1 termin Styczeń 2023

#2 termin Styczeń 2023

W snowparku Słotwiny Arena do dyspozycji są:

butterbox prosty 5m
rainbow butterbox 5m
rura pcv
a-frame box 7m
skocznia 3m
skocznia 4m
tank
industry down rail 5m
skocznia 5m
skocznia 6m
z-rail 10m
industry down-flat-down rail 10m
canon rail
pole jam downrail 10m
kaskada 6m
wallride  

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 – Rafał

 Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Miejsce

Szkolenia odbywają się w ośrodku Słotwiny Arena (Krynica – Zdrój) to miejsce magiczne, stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że Słotwiny Arena kochają i dzieci i dorośli.

Obecnie to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich. Posiadający 10 km tras, 2 nowoczesne, wyprzęgane wyciągi krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, nowoczesny system naśnieżania, a od tego sezonu również pełnowartościowy snowpark z doskonałymi przeszkodami.

Szkolenie

Szkolenie poprowadzą Instruktor Wykładowca SITS  Rafał Dyakowski oraz Instruktor SITS Oskar Trzeszczoń w grupie max 7 osób. Przewidzianych jest 5 dni jazdy w snowparku Słotwiny Arena w godzinach 10-16 jak i doszkolenie z techniki jazdy oraz nauka trików tzw. flatland jak i eurocaving. Pod okiem profesjonalistów zapoznasz się nie tylko z podstawowymi trikami na stoku ale również na skoczniach, boksach i rurach.

Rafał Dyakowski | @roninsnow

 

Trener i Wykładowca Snowboardu SITS – specjalizacji freestyle. Gdy akurat nie szkoli zawodników, możecie próbować złapać go na którejś z wypraw freeride’owych w górach Kaukazu. Pełny furkot to jego specjalność więc bądźcie pewni że nie dorwiecie go łatwo.

 

Cena

Cena szkolenia freestyle: 1349 pln 

 

obejmuje:

– szkolenie freestyle, flatland & eurocarv 
– wykłady i teoria
– foto/video coaching

Cena nie obejmuje:

– karnetu na czas trwania szkolenia
– zakwaterowania
– wyżywienia
– dojazdu na miejsce

Zaliczka w kwocie 500 pln płatna na wskazany rachunek po wypełnieniu zgłoszenia online. Reszta kwoty płatna na miejscu podczas spotkania. 

Zapisz się