SZKOLENIE NA KLASY SITS + FREESTYLE – CZARNY GROŃ

Zapraszamy na szkolenie pod patronatem SITS Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Trenerów Klubu Sportowego RONIN Gliwice. W programie kursu przewidujemy doskonalenie techniki jazdy z obowiązującym programem I/II i III klasy SITS zakończone egzaminem oraz szkolenie freestyle oparte na autorskim programie klubu sportowego. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona, a kurs poprowadzą Trenerzy Rafał Dyakowski oraz Michał Karanter w grupach max 8 osób. Przewidzianych jest 6 dni jazdy, w tym około 50 godzin szkoleniowo-wykładowych na śniegu i sali.

TERMINY:

I. 26.12 – 31.12.2017
II. 15.01 – 20.01.2018
III. 22 .01 – 27.01.2018 – brak wolnych miejsc
IV.  27.01 – 03.02.2018 ROBÓZ – obóz młodzieżowy – brak wolnych miejsc
V. 12.02 – 17.02.2018 – brak wolnych miejsc (ferie małopolskie oraz wielkopolskie)
VI. 19.02 – 24.02.2018 (ferie małopolskie oraz wielkopolskie)
VII. 05.03 – 10.03.2018

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 – Rafał lub +48/609 528 966 – Michał.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Miejsce

Szkolenia odbywają się w ośrodku Czarny Groń, niedaleko Andrychowa, około 80 km od Katowic i 60 km od Krakowa. SkiCentrum szczyci się znakomitym przygotowaniem tras oraz małymi kolejkami nawet w weekendy i ferie. W ciągu dnia jest on ponownie przygotowywany dlatego muldy należą tam do rzadkości i przy sztucznym oświetleniu bez problemu można jeździć nawet do godziny 22. Na miejscu znajduje się także profesjonalny Tiger Snowpark, który wykorzystujemy przy nauce elementów freestylowych.

Szkolenie

Kurs poprowadzą trenerzy Rafał Dyakowski oraz Michał Karanter w grupach max 8 osób. Przewidzianych jest 6 dni jazdy, w tym około 50 godzin szkoleniowo-wykładowych na śniegu i sali.
Szkolenie pod patronatem SITS – Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Trenerów Klubu Sportowego RONIN Gliwice. W programie kursu przewidujemy doskonalenie techniki jazdy z obowiązującym programem I/II i III klasy SITS zakończone egzaminem oraz szkolenie freestyle oparte na autorskim programie klubu sportowego.

Rafał Dyakowski | @roninsnow

Trener Snowboardu specjalizacji freestyle z kilkunastoletnim doświadczeniem. Gdy akurat nie szkoli zawodników, możecie próbować złapać go na którejś z wypraw freeride’owych w górach Kaukazu. Pełny furkot to jego specjalność więc bądźcie pewni że nie dorwiecie go łatwo.

Michał Karanter | @dj.karington

Współtworzy Klub Sportowy RONIN Gliwice jako trener i organizator od samego początku. Sezon 2014/15 spędził w kanadyjskim WhistlerBlackcomb gdzie również był instruktorem. W dni wolne od pracy skakał do puchu, ślizgał się po rurach i szkolił pod okiem najlepszych trenerów na świecie.

Baza noclegowa

Oferujemy nocleg w komfortowych i przytulnych 6-osobowych domkach. Tuż obok znajduje się basen, lodowisko oraz sala konferencyjna w której będą obywać się nasze wieczorne zajęcia. W każdym domku są dwie osobne sypialnie, łazienka, aneks kuchenny, telewizor oraz bezpłatne WiFi.

Na stok woził będzie nas specjalnie podstawiony darmowy busik, czas wyjazdu to niecałe 10 minut.

Atrakcje

Oprócz znakomitej infrastruktury narciarsko-snowboardowej w ośrodku Czarny Groń znajdują się również:

– basen z saunami
– lodowisko
– mini ścianka wspinaczkowa – bezpłatna
– sala gier wideo
– symulator narciarski
– park linowy

Cena

Edited with Creatic version 1.0

Cena w wysokości 1649 pln I/II klasa1749 pln III klasa, która jest płatna w całości na rachunek bankowy do tygodnia czasu po wysłaniu do nas zgłoszenia online i obejmuje:

– szkolenie SITS klasa I/II lub III
– szkolenie freestyle
– zakwaterowanie, 5 noclegów
– całodniowe wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
– skipass 6-cio dniowy
– wykłady i teoria
– foto/video coaching
– egzamin
– legitymacja SITS
– wpis do bazy danych Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Cena nie obejmuje:

– ubezpieczenia
– dodatkowych atrakcji (spa, basen, joga i inne)
– dojazdu na miejsce

Zapisz się

Zapisz się na Szkolenie SITS + Freestyle, Czarny Groń

Fields marked with an * are required

Po wysłaniu do nas formularza powinno przyjść na Twojego maila potwierdzenie. Jeśli tak się nie stało sprawdź folder SPAM lub daj nam znać.