SZKOLENIE NA KLASY SITS + FREESTYLE – WIERCHOMLA

Zapraszamy na szkolenie pod patronatem SITS Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Trenerów Klubu Sportowego RONIN Gliwice. W programie kursu przewidujemy doskonalenie techniki jazdy z obowiązującym programem I/II i III klasy SITS zakończone egzaminem oraz szkolenie freestyle oparte na autorskim programie klubu sportowego. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona, a kurs poprowadzą Trenerzy Rafał Dyakowski oraz Ewelina Paprota w grupach max 8 osób. Przewidzianych jest 6 dni jazdy, w tym około 50 godzin szkoleniowo-wykładowych na śniegu i sali.

TERMINY:

pierwszy możliwy termin już od połowy grudnia 2017, a dokładne daty i pełna rozpiska poszczególnych dostępnych opcji będzie podana już niebawem.

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 – Rafał lub +48/693 106 756 – Ewelina.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Miejsce

Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla to zdecydowanie jedna z lepszych, największych i dobrze rozwijających się w kierunku freestyle stacji narciarskich w Polsce. To co ją wyróżnia to niewątpliwie fakt, że łączy ona wyciągami narciarskimi dwie miejscowości oddalone od siebie o 30km jazdy samochodem!

Poza wspaniałymi widokami znajdziecie tutaj dwie koleje krzesełkowe, siedem wyciągów orczykowych oraz #SnowParkWierchomla, który będzie do naszej dyspozycji.

Szkolenie

Kurs poprowadzą Trenerzy Rafał Dyakowski oraz Ewelina Paprota  w grupach max 8 osób. Przewidzianych jest 6 dni jazdy, w tym około 50 godzin szkoleniowo-wykładowych. Szkolenie pod patronatem SITS – Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Trenerów Klubu Sportowego RONIN Gliwice.

W programie kursu przewidujemy doskonalenie techniki jazdy z obowiązującym programem I/II i III klasy SITS zakończone egzaminem oraz szkolenie freestyle oparte na autorskim programie klubu sportowego – mocno wzbogacone o elementy flatground jak również o tzw. eurocarving.

Rafał Dyakowski | @roninsnow

Trener Snowboardu specjalizacji freestyle z kilkunastoletnim doświadczeniem. Gdy akurat nie szkoli zawodników, możecie próbować złapać go na którejś z wypraw freeride’owych w górach Kaukazu. Pełny furkot to jego specjalność więc bądźcie pewni że nie dorwiecie go łatwo.

Ewelina Paprota | @whitegaiah

Specjalistka od jazdy na krawędzi, ale też potrafi się pokazać i pojeździć na freestyleu. Od podstaw pokaże każdą ewolucję i rozłoży ją na ‚części pierwsze’ 🙂 Jednak jej miłością jest freeride i w tych dużych górach czuje się najlepiej !!!

 

Baza

Ratrakownia to murowany dom zlokalizowany zaledwie 50 metrów od stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Wystarczy chwila, aby po śniadaniu szybko przedostać się na stok.

Ratrakownia składa się z trzech segmentów (2x 13 osobowy oraz 11 osobowy).

Idealne miejsce dla grup zorganizowanych.

  • W trzech salach, w których można się wygodnie przespać czeka na Gości aż 40 miejsc noclegowych.
  • Każda sala posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową.
  • W hallu znajduje się telewizor z bogatą ofertą programową.
  • W najbliższej okolicy znajduje się restauracja, PUB z Pizzerią
  • Stok i wszystkie atrakcje są pod ręką.

Już dziś zarezerwuj miejsca noclegowe w Ratrakowni i przyjedź wraz z grupą przyjaciół szkolić się na stokach oraz w SnowParku w malowniczej Wierchomli.

Serdecznie zapraszamy!

Cena

Cena w wysokości 1649 pln I/II klasa1749 pln III klasa, która jest płatna w całości na rachunek bankowy po wysłaniu do nas zgłoszenia i obejmuje:

– szkolenie SITS klasa I/II lub III
– szkolenie freestyle
– zakwaterowanie, 5 noclegów
– całodniowe wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
– skipass 6-cio dniowy
– wykłady i teoria
– foto/video coaching
– egzamin
– legitymacja SITS
– wpis do bazy danych Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Cena nie obejmuje:

– ubezpieczenia
– dodatkowych atrakcji (spa, basen, joga i inne)
– dojazdu na miejsce

Zapisz się

zapisy będą możliwe po wakacjach 2017 – w razie pytań prosimy o kontakt mailowy