SZKOLENIE NA KLASY SITS + FREESTYLE – WIERCHOMLA

Zapraszamy na szkolenie pod patronatem SITS – Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Trenerów Klubu Sportowego RONIN Gliwice. W programie kursu przewidujemy doskonalenie techniki jazdy z obowiązującym nowym programem 2018/19 SITS zakończone egzaminem oraz szkolenie freestyle oparte na autorskim programie klubu sportowego.

W związku ze zmianami programowymi i systemowymi SITS w sezonie 2018/19 podczas naszych szkoleń będzie można uzyskać stopnie szkoleniowe SITS II-gi oraz III-ci jak i stopień Asystenta Instruktora. Aby przystąpić do kursu Asystent Instruktora należy wcześniej zdać egzamin kwalifikacyjny z umiejętności stopnia II-go lub posiadać wcześniej zdobyty stopień II SITS.

Proszę zapoznać się z grafikami poniżej, które przedstawiają zmiany dotyczące programu i nowego systemu szkolenia SITS.

Pod tym linkiem znajduje się szerszy opis zmian szkoleniowych 

  

Liczba miejsc jest ściśle ograniczona, a kurs poprowadzą Trenerzy Rafał Dyakowski oraz Ewelina Paprota w grupach max 8 osób.

UWAGA !!! Kurs Asystent Instruktora jest kursem metodycznym przygotowującym do nauczania innych. Natomiast egzaminy kwalifikacyjne na II-gi stopień SITS możemy przeprowadzić podczas trwania egzaminów kursów z każdego terminu. Kursy na Asystenta Instruktora prowadzimy na Czarnym Groniu. 

Poza wyznaczonymi terminami jest możliwość szkolenia się z nami w mniej zorganizowanych grupach jak i indywidualnie.

TERMINY

 

I. 11.02 – 16.02.2019 miejsca dostępne
II. 18.02 – 23.02.2019 miejsca dostępne

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 – Rafał lub +48/693 106 756 – Ewelina.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Miejsce

Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla znajduje się w Beskidzie Sądeckim, około 12 kilometrów od Piwnicznej-Zdroju. Dzięki temperaturze, która jest tu średnio o 4°C niższa niż w okolicy, a pokrywa śnieżna utrzymuje się od listopada do kwietnia, cechuje się bardzo dobrymi, unikalnymi w skali kraju warunkami narciarskimi. W tym sezonie do naszej dyspozycji podczas szkoleń jest również #SnowParkWierchomla

Szkolenie

Kursy poprowadzą trenerzy Rafał DyakowskiEwelina Paprota w grupach max 7 osób. Przewidzianych jest 6 dni jazdy. Szkolenie pod patronatem SITS – Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Trenerów Klubu Sportowego RONIN Gliwice.W programie kursu przewidujemy doskonalenie techniki jazdy z obowiązującym programem I/II i III stopnia SITS zakończone egzaminem oraz szkolenie freestyle oparte na autorskim programie mocno wzbogacone o elementy flatground jak i na życzenie o tzw. eurocarving. Podczas naszych szkoleń wykorzystujemy również kanadyjski program szkoleniowy CASI.

Rafał ‚DiaQ’ Dyakowski | @roninsnowTrener Snowboardu specjalizacji freestyle z kilkunastoletnim doświadczeniem. Gdy akurat nie szkoli zawodników, możecie próbować złapać go na którejś z wypraw freeride’owych w górach Kaukazu. Pełny furkot to jego specjalność więc bądźcie pewni że nie dorwiecie go łatwo.

Ewelina Paprota | @whitegaiahSpecjalistka od jazdy na krawędzi, ale też potrafi się pokazać i pojeździć na freestyleu. Od podstaw pokaże każdą ewolucję i rozłoży ją na ‚części pierwsze’ 🙂 Jednak jej miłością jest freeride i w tych dużych górach czuje się najlepiej !!!

Baza

Jako bazę noclegową polecamy:

Ratrakownia to murowany dom zlokalizowany zaledwie 50 metrów od stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Wystarczy chwila, aby po śniadaniu szybko przedostać się na stok.Ratrakownia składa się z trzech segmentów (2x 13 osobowy oraz 11 osobowy). Idealne miejsce dla grup zorganizowanych.

  • W trzech salach, w których można się wygodnie przespać czeka na Gości aż 40 miejsc noclegowych.
  • Każda sala posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową.
  • W hallu znajduje się telewizor z bogatą ofertą programową.
  • W najbliższej okolicy znajduje się restauracja, PUB z Pizzerią
  • Stok i wszystkie atrakcje są pod ręką.

Już dziś zarezerwuj miejsca noclegowe w Ratrakowni i przyjedź wraz z grupą przyjaciół szkolić się na stokach oraz w SnowParku w malowniczej Wierchomli.

Biuro Wierchomla Recepcja domków i informacje:
Wierchomla Mała 21

33-350 Piwniczna Zdrój
tel.: (18)  414 32 64; (18) 414 32 65
narty@wierchomla.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

Cena

Cena w wysokości 850 pln, która jest płatna w całości na rachunek bankowy po wysłaniu do nas zgłoszenia i obejmuje:

– szkolenie SITS stopień II lub III
– szkolenie freestyle
– foto/video coaching
– egzamin
– indeks SITS
– wpis do bazy danych Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Cena nie obejmuje:

– skipassów
– noclegów
– dojazdu na miejsce i ubezpieczenia

Zapisz się