SZKOLENIE NA STOPNIE SITS/ASYSTENT INSTRUKTORA + FREESTYLE – SŁOTWINY ARENA 

Zapraszamy na szkolenie pod patronatem SITS Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu. W programie kursu przewidujemy doskonalenie techniki jazdy z obowiązującym nowym programem 2020/21 SITS zakończone egzaminem oraz szkolenie freestyle oparte na naszym autorskim programie w nowo powstałym snowparku Słotwiny Arena. 

W związku z wprowadzonymi zmianami programowymi i systemowymi SITS w sezonie 2019/20 podczas naszych szkoleń będzie można uzyskać stopnie szkoleniowe SITS II-gi oraz III-ci jak i stopień Asystenta Instruktora oraz Instruktora Snowboardu. Aby przystąpić do kursu Asystent Instruktora należy wcześniej zdać egzamin kwalifikacyjny z umiejętności stopnia II-go lub posiadać wcześniej zdobyty stopień II SITS. Aby przystąpić do kursu Instruktora Snowboardu SITS wymaganym jest posiadanie wszystkich wcześniejszych stopni szkoleniowych. 

Proszę zapoznać się z grafikami poniżej, które przedstawiają zmiany dotyczące programu i nowego systemu szkolenia SITS obowiązującego od sezonu 2018/19. 

Pod tym linkiem znajduje się szerszy opis zmian szkoleniowych 

  

Liczba miejsc na każdy kurs jest ściśle ograniczona, a kursy poprowadzi Wykładowca SITSRafał Dyakowski w grupach max 6 osób. 

UWAGA !!! Kursy Asystent Instruktora i Instruktor Snowboardu SITS jest kursem metodycznym przygotowującym do nauczania innych. Natomiast egzaminy kwalifikacyjne na II-gi stopień SITS możemy przeprowadzić podczas trwania egzaminów kursów z każdego terminu. 

TERMINY

 

#1 termin 15.02 – 20.02.2021 (stopnie SITS, Asystent SITS)

#2 termin 22.02 – 27.02.2021 (stopnie SITS, Asystent SITS) 

 

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 – Rafał 

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Miejsce

Szkolenia odbywają się w ośrodku Słotwiny Arena (Krynica – Zdrój) to miejsce magiczne, stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że Słotwiny Arena kochają i dzieci i dorośli.

Obecnie to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich. Posiadający 10 km tras, 2 nowoczesne, wyprzęgane wyciągi krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, nowoczesny system naśnieżania, a od tego sezonu również pełnowartościowy snowpark z doskonałymi przeszkodami.

Szkolenie

Kurs poprowadzi Instruktor Wykładowca SITS  Rafał Dyakowski w grupach max 6 osób. Przewidzianych jest 6 dni jazdy, w tym około 50 godzin szkoleniowo-wykładowych na śniegu i sali. Szkolenie pod patronatem SITS – Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu. 

W związku ze zmianami programowymi i systemowymi SITS w nadchodzącym sezonie 2020/21 podczas naszych szkoleń będzie można uzyskać stopnie szkoleniowe SITS II-gi oraz III-ci jak i stopień Asystenta Instruktora. Aby przystąpić do kursu Asystent Instruktora należy wcześniej zdać egzamin kwalifikacyjny z umiejętności stopnia II-go lub posiadać wcześniej zdobyty stopień II SITS. 

UWAGA !!! Kurs Asystent Instruktora jest kursem metodycznym przygotowującym do nauczania innych. Natomiast egzaminy kwalifikacyjne na II-gi stopień SITS możemy przeprowadzić podczas trwania egzaminów kursów z każdego terminu.

Proszę zapoznać się z grafikami poniżej, które przedstawiają zmiany dotyczące programu i nowego systemu szkolenia SITS.

Rafał Dyakowski | @roninsnow

 

Trener i Wykładowca Snowboardu SITS – specjalizacji freestyle. Gdy akurat nie szkoli zawodników, możecie próbować złapać go na którejś z wypraw freeride’owych w górach Kaukazu. Pełny furkot to jego specjalność więc bądźcie pewni że nie dorwiecie go łatwo.

Cena

Cena jest uzależniona od wybranego poziomu i stopnia szkolenia według systematyki SITS 

stopień II SITS – 949 pln

stopień III SITS – 1049 pln

Asystent Instruktora SITS – 1149 pln

egzamin weryfikacyjny na II stopień SITS – 350 pln

 obejmuje obejmuje:

– szkolenie SITS
– szkolenie freestyle
– wykłady i teoria
– foto/video coaching
– egzamin
– wpis do bazy danych Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Cena nie obejmuje:

– karnetu na czas trwania szkolenia
– zakwaterowania
– wyżywienia
– dojazdu na miejsce

Zapisz się