SZKOLENIE NA STOPNIE SITS/ASYSTENT INSTRUKTORA – SŁOTWINY ARENA 

Zapraszamy na szkolenie pod patronatem SITS Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu. W programie kursu SZKOLENIE NA STOPNIE SITS – SŁOTWINY ARENA przewidujemy doskonalenie techniki jazdy z obowiązującym programem 2021/22 SITS zakończone egzaminem oraz podstawowe szkolenie freestyle  w nowo powstałym snowparku Słotwiny Arena. 

W związku z wprowadzonymi zmianami programowymi i systemowymi SITS w sezonie 2021/22 podczas naszych szkoleń będzie można uzyskać stopnie szkoleniowe SITS II-gi oraz III-ci jak i stopień Asystenta Instruktora oraz Instruktora Snowboardu. Aby przystąpić do kursu Asystent Instruktora należy wcześniej zdać egzamin kwalifikacyjny z umiejętności stopnia II-go lub posiadać wcześniej zdobyty stopień II SITS. Aby przystąpić do kursu Instruktora Snowboardu SITS wymaganym jest posiadanie wszystkich wcześniejszych stopni szkoleniowych. 

Proszę zapoznać się z grafikami poniżej, które przedstawiają zmiany dotyczące programu i nowego systemu szkolenia SITS obowiązującego od sezonu 2018/19. 

Pod tym linkiem znajduje się szerszy opis zmian szkoleniowych 

  

Liczba miejsc na każdy kurs jest ściśle ograniczona, a kursy prowadzą Wykładowca SITSRafał Dyakowski, oraz Instruktor SITS Oskar Trzeszczoń w grupach max 6 osób. 

UWAGA !!! Kursy Asystent Instruktora i Instruktor Snowboardu SITS jest kursem metodycznym przygotowującym do nauczania innych. Natomiast egzaminy kwalifikacyjne na II-gi stopień SITS możemy przeprowadzić podczas trwania egzaminów kursów z każdego terminu. 

TERMINY

 

#1 termin 24.01 – 29.01.2022 (stopnie SITS, Asystent SITS) BRAK MIEJSC

#2 termin 31.01 – 05.02.2022 (stopnie SITS, Asystent SITS)

#3 termin 14 – 19.02.2022 (stopnie SITS) 

W snowparku Słotwiny Arena do dyspozycji są:

butterbox prosty 5m
rainbow butterbox 5m
rura pcv
a-frame box 7m
skocznia 3m
skocznia 4m
tank
industry down rail 5m
skocznia 5m
skocznia 6m
z-rail 10m
industry down-flat-down rail 10m
canon rail
pole jam downrail 10m
kaskada 6m
wallride  

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 – Rafał 

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Miejsce

Szkolenia odbywają się w ośrodku Słotwiny Arena (Krynica – Zdrój) to miejsce magiczne, stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że Słotwiny Arena kochają i dzieci i dorośli.

Obecnie to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich. Posiadający 10 km tras, 2 nowoczesne, wyprzęgane wyciągi krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, nowoczesny system naśnieżania, a od tego sezonu również pełnowartościowy snowpark z doskonałymi przeszkodami.

Szkolenie

Kursy prowadzą Instruktor Wykładowca SITS  Rafał Dyakowski oraz Instruktor SITS Oskar Trzeszczoń w grupach max 6 osób. Przewidzianych jest 6 dni jazdy, w tym około 50 godzin szkoleniowo-wykładowych na śniegu i sali. Szkolenie pod patronatem SITS – Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu. 

W związku ze zmianami programowymi i systemowymi SITS w nadchodzącym sezonie 2021/22 podczas naszych szkoleń będzie można uzyskać stopnie szkoleniowe SITS II-gi oraz III-ci jak i stopień Asystenta Instruktora. Aby przystąpić do kursu Asystent Instruktora należy wcześniej zdać egzamin kwalifikacyjny z umiejętności stopnia II-go lub posiadać wcześniej zdobyty stopień II SITS. 

UWAGA !!! Kurs Asystent Instruktora jest kursem metodycznym przygotowującym do nauczania innych. Natomiast egzaminy kwalifikacyjne na II-gi stopień SITS możemy przeprowadzić podczas trwania egzaminów kursów z każdego terminu.

Proszę zapoznać się z grafikami poniżej, które przedstawiają zmiany dotyczące programu i nowego systemu szkolenia SITS.

Rafał Dyakowski | @roninsnow

 

Trener i Wykładowca Snowboardu SITS – specjalizacji freestyle. Gdy akurat nie szkoli zawodników, możecie próbować złapać go na którejś z wypraw freeride’owych w górach Kaukazu. Pełny furkot to jego specjalność więc bądźcie pewni że nie dorwiecie go łatwo.

Oskar Trzeszczoń 

Oskar to Certyfikowany Instruktor SITS oraz IKO. Trzy krotny zwycięzca Banked Slalom. Kiedy nie szkoli na snowboardzie możecie znaleźć go w snowparku szejpującego przeszkody lub latającego głową w dół, bo tym właśnie zajmuje się w zimie. W lecie szkoli kitesurfing, buduje trasy rowerowe oraz surfuje na falach po całym świecie. W wolnych chwilach znajdziecie go z kamerą w ręku lub jeżdżącego na desce.

Cena

Cena jest uzależniona od wybranego poziomu i stopnia szkolenia według systematyki SITS. Zaliczka w kwocie 500 pln płatna po wysłaniu do nas zgłoszenia online reszta gotówką na miejscu.  

stopień II SITS – 1049 pln

stopień III SITS – 1149 pln

Asystent Instruktora SITS – 1249 pln

egzamin weryfikacyjny na II stopień SITS – 450 pln

 obejmuje obejmuje:

– szkolenie SITS
– szkolenie podstawy freestyle
– wykłady i teoria
– foto/video coaching
– egzamin
– wpis do bazy danych Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Cena nie obejmuje:

– karnetu na czas trwania szkolenia
– zakwaterowania
– wyżywienia
– dojazdu na miejsce

Zapisz się