SZKOLENIE OFF-ROAD/NAUKA JAZDY W TERENIE 

Jako Centrum Offroad zapraszamy na szkolenie off-road ukierunkowane na naukę jazdy samochodem w terenie. Pod okiem naszej doświadczonej kadry instruktorskiej dowiesz się czym jest szeroko rozumiany offroading.

Jazda 4na4 (4×4) to niezapomniane przeżycia za kierownicą specjalnie przygotowanego auta terenowego. Szkolenie off-road zapewnia wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji. Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoło naturze i żywiołom, ujarzmij kilka ton stali, korzystając z fachowych porad instruktora. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół.

Nasze szkolenia offroad i naukę jazdy w terenie w większości prowadzimy na terenie naszego Centrum Offroad’u. Natomiast w promieniu do 100 km od niego mamy do dyspozycji wiele wyśmienitych terenów, które nadają się pod wycieczkę lub wyprawę offroad. Mnóstwo znanych nam bardzo ciekawych terenów leśnych, bagnistych, podmokłych po bardzo wymagające tereny w skałach, kamieniołomach jak i niesamowite piaskownie czy pustynie. W zasadzie cały czas odkrywamy nowe ciekawe i bardzo malownicze miejsca. Bo offroad to też albo i przede wszystkim przygoda i przyroda …

Jeśli kochasz góry oraz lubisz piękne widoki to oprócz ‚typowego’ szkolenia jazdy samochodem terenowym w trudnym i ciężkim terenie mamy możliwość organizacji górskiej wyprawy/wycieczki. Sprawdź swoje umiejętności za kierownicą terenówki na stromych zboczach Beskidu Sądeckiego. 

Nasi instruktorzy oprócz wieloletniego doświadczenia za kierownicą samochodu terenowego i prowadzeniu szkoleń/eventów terenowych w Polsce sami byli uczestnikami wypraw (zimowych) i szkolenia off-road w Gruzji i Kazachstanie

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz na naszej nowej stronie Centrum Offroad lub też poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować na biuro@centrumoffroad.pl lub telefon: 501 794 569 – Rafał. Sprawdź co u nas słychać odwiedzając nasze profile na facebook’u oraz instagramie 

Miejsce

Nasze szkolenia offroad i naukę jazdy w terenie w większości prowadzimy na terenie naszego Centrum Offroad’u. Natomiast w promieniu do 100 km od niego mamy do dyspozycji wiele wyśmienitych terenów, które nadają się pod wycieczkę lub wyprawę offroad. Mnóstwo znanych nam bardzo ciekawych terenów leśnych, bagnistych, podmokłych po bardzo wymagające tereny w skałach, kamieniołomach jak i niesamowite piaskownie czy pustynie. W zasadzie cały czas odkrywamy nowe ciekawe i bardzo malownicze miejsca. Bo offroad to też albo i przede wszystkim przygoda i przyroda …

Jeśli chodzi o miejsca do górskich wypraw i wycieczek offroad to szczególnie zapraszamy w okolice Piwnicznej Zdroju. Pasmo Radziejowej to pasmo górskie w Beskidzie Sądeckim będące, obok Pasma Jaworzyny, jedną z jego dwóch głównych części. Rozciąga się od doliny Dunajca na zachodzie po Gromadzką Przełęcz na wschodzie. Znajdują się tu wszystkie szczyty Beskidu Sądeckiego wznoszące się powyżej 1200 m n.p.m., łącznie z najwyższą Radziejową, od której pasmo wzięło swoją nazwę. Sama Radziejowa jest jednym ze szczytów należących do tzw. Korony Gór Polski. Widoki wprost zapierają dech w piersiach !!! 

Szkolenie offroad - indywidualnie i grupowo

Nasze szkolenia off-road zapewniają wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji. To niezapomniane przeżycia za kierownicą specjalnie przygotowanego auta terenowego. Do szkoleń używamy głównie samochodów Land Rover Discovery oraz Defender, które są już legendą wśród samochodów terenowych i autami znanymi m.in. z wymagającego rajdu Camel Trophy. Auto fabrycznie przygotowane do jazdy poza trasami, zostało przez nas dodatkowo doposażone, dzięki czemu doskonale radzi sobie z przeszkodami terenowymi.

Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoła naturze i żywiołom korzystając z fachowych porad instruktora oraz możliwości jakie daje samochód terenowy. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół.

Uczestnikiem naszych szkoleń może być pojedyncza osoba lub grupa max trzech osób przypadająca na jedno auto, która pod okiem instruktora odbywa szkolenie lub wyprawę/wycieczkę zmieniając się za kierownicą. W przypadku większej ilości osób zapewniamy kolejny samochód terenowy, tak by na każde trzy osoby przypadał jeden instruktor oraz pojazd.

UWAGA !!! Jest to również idealna przygoda dla kobiet, które nie boją się prawdziwych wyzwań i chcą poczuć ekstremalne emocje! Marzysz aby przeżyć przygodę życia i nauczyć się czegoś zupełnie nowego? TAK – off-road jest również dla kobiet! 

Każde szkolenie zaczynamy od teorii, która zawiera: ogólną budowę samochodu terenowego, działanie mechanizmów przenoszących napęd, rodzaje napędów i ich działanie, działanie reduktora, dobór odpowiednich opon do rodzaju terenu, zasady bezpiecznej jazdy w terenie.

Po tym wstępie przechodzimy do jazdy w terenie. Będziesz mógł/mogła poczuć kontrolę nad samochodem w najtrudniejszych warunkach. Część praktyczna zawiera: naukę czytania drogi, kontrolę nad trakcją w terenie, pokonywaniem przeszkód błotno – wodnych, wjazdy i zjazdy ze wzniesień, technikę jazdy w głębokich koleinach, pracę z wyciągarką oraz zastosowaniem zasad bezpiecznej jazdy w górach. 

Poza stałymi programami szkoleń możemy i staramy się zawsze przygotować coś co będzie odpowiadało indywidualnym potrzebom osoby lub grupy zainteresowanej jazdą w danym terenie.

Jeśli sam/a masz jakąś zaplanowaną trasę i potrzebujesz naszej asysty off-road i wsparcia podczas realizacji przejażdżki lub wyprawy daj nam znać, a my dostosujemy się do Twoich wymagań. 

Szkolenie offroad - dla instytucji i służb mundurowych

W naszym centrum możemy przeprowadzić szkolenia offroad dla wszelkich służb mundurowych: policji, straży pożarnej, straży granicznej, jednostek ratowniczych TOPR, GOPR, WOPR, wojska, jednostek taktycznych oraz wszystkich innych instytucji które na co dzień korzystają z samochodów terenowych.

Jeśli Twoja jednostka lub firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, to powinien on być prowadzony przez odpowiednio wyszkolonych kierowców. Jazda samochodem terenowym to przede wszystkim odpowiednia technika, optymalizacja ustawień oraz perfekcyjne odczytanie terenu by pokonać przeszkody w terenie. Po intensywnym szkoleniu w naszym Centrum Offroad’u będziecie gotowi do jazdy w każdym terenie i w każdych warunkach.

Na terenie naszego centrum offroadu w naturalnych warunkach można zaprezentować nie tylko pojazdy z napędem 4×4, lecz także inne maszyny i urządzenia.

Nasze centrum idealnie nadaje się prezentacji samochodów terenowych jak i urządzeń oraz maszyn które muszą poruszać się w terenie. Oferujemy szkolenia produktowe skierowane do producentów, importerów oraz dealerów samochodów użytkowych oraz pojazdów terenowych.

Cena

Proponujemy szkolenia off-road i jazdy w terenie w poszczególnych wariantach, ich podział wynika z naszego doświadczenia i wiemy jakie sprawdzają się najlepiej. Oczywiście każde zapytanie oraz szkolenie traktujemy indywidualnie. Możemy program szkolenia jak i cenę przygotować pod indywidualne zamówienie.

  • szkolenie 1h – 350 pln
  • szkolenie 3h – 550 pln
  • wyprawa ok 5h –  950 pln

– uczestnicy szkolenia/wyprawy mają możliwość zmieniania się za kierownicą

– łączny czas oraz cena dzielone są na liczbę uczestników

– podana cena dotyczy jednego samochodu terenowego/instruktora

Zapisz się

Jeśli jesteś zainteresowany/a szkoleniem offroad daj nam znać poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na naszej nowej stronie – Centrum Offroad, a my odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej i ustalimy szczegóły.