INDYWIDUALNE SZKOLENIE SNOWBOARDOWE 

W sezonie 2022/23 zapraszamy na indywidualne szkolenia snowboardowe pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry trenerskiej i instruktorskiej. Nasi specjaliści posiadają aktualne uprawnienia* SITS, IVSI, CASI i działamy pod egidą Licencjonowanej Szkoły SITS – RONIN Snowboards.

*SITS – Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu

* IVSI – International Association of Snowsport Instructors

*CASI – Canadian Association of Snowboard Instructors

Programem indywidualnych szkoleń snowboardowych objęte są treningi i lekcje dostosowane stricte pod Ciebie lub grupę Twoich znajomych. To Ty wyznaczasz poziom, a my układamy pod Ciebie zajęcia tak abyś zapoznał/a się i nauczył/a nie tylko jazdy na snowboardzie, ale również elementów freestyle’u jak i freeride’u czy elementów jakie wchodzą w tzw. splitboarding.

Głównymi miejscami naszych szkoleń są ośrodki Czarny Groń i jego Tiger Snowpark oraz  Słotwiny Arena w Krynicy i nowo otwarty w sezonie 20/21 snowpark Słotwiny 

Mamy również możliwość szkolenia i przeprowadzania treningów w innych miejscach w Polsce, jak i za granicą (Alpy) po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z naszymi trenerami.

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej, a pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com lub telefony:

+48/501 794 569 – Rafał, +48/693 106 756 – Ewelina.  

Miejsce

Głównymi miejscami naszych szkoleń w Polsce są:

Ośrodek Czarny Groń, niedaleko Andrychowa, około 80 km od Katowic i 60 km od Krakowa. SkiCentrum szczyci się znakomitym przygotowaniem tras oraz małymi kolejkami nawet w weekendy i ferie. W ciągu dnia jest on ponownie przygotowywany dlatego muldy należą tam naprawdę do rzadkości i przy sztucznym oświetleniu bez problemu można jeździć nawet do godziny 22.

Na miejscu znajduje się także profesjonalny Tiger Snowpark, który wykorzystujemy przy nauce elementów freestyle.

Słotwiny Arena – Krynica Zdrój oraz ich nowy snowpark który powstał w sezonie 2020/21.

Szkolenia odbywają się w ośrodku Słotwiny Arena (Krynica – Zdrój) to miejsce magiczne, stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że Słotwiny Arena kochają i dzieci i dorośli.

Obecnie to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich. Posiadający 10 km tras, 2 nowoczesne, wyprzęgane wyciągi krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, nowoczesny system naśnieżania, a od tego sezonu również pełnowartościowy snowpark z doskonałymi przeszkodami.

Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla to kolejna z dobrze rozwijających się stacji narciarskich w Polsce. To co ją wyróżnia to niewątpliwie fakt, że jest przyjazna snowboardzistom i szkoleniom freestyle za sprawą Snowparku Wierchomla

Jeśli masz swoją ulubioną miejscówkę w Polsce, lub chcesz odbyć profesjonalne szkolenie snowboardowe za granicą – daj nam znać, a my dostosujemy do Twoich potrzeb odpowiedni trening i szkolenie.

Szkolenie

Szkolenia snowboardowe prowadzą trenerzy klubu sportowego RONIN Gliwice:

Rafał 'DiaQ’ Dyakowski – @roninsnow

Ewelina 'Ewka’ Paprota – @snowboardgirlspl

Michał „Kary’ Karanter – @dj.karington

W szkoleniach podstawowych przewidujemy doskonalenie techniki jazdy z obowiązującym na sezon 2020/21 programem I/II i III stopnia SITS oraz szkolenie freestyle oparte na autorskim programie – mocno wzbogacone o elementy flatground jak również o tzw. eurocarving.

Szkolimy również wg. wytycznych i aktualnego programu CASI – Canadian Association of Snowboard Instructors

Całość treningu i szkolenia snowboardowego ma na celu poprawienie nie tylko Twojej techniki jazdy na snowboardzie i zasobu stosowanych tricków freestyle, ale prze wszystkim ’stworzenie’ świadomego i snowboardzisty/ki.

* Dla zainteresowanych osób prowadzimy również treningi i szkolenia z tzw. zaznajomienia się i przygotowania freeride. Obejmują one podstawy bezpieczeństwa i techniki poza trasowej, jak również umiejętności posługiwania się sprzętem splitboard i lawinowego ABC.