SZKOLENIE NA STOPNIE SITS/ASYSTENT INSTRUKTORA + FREESTYLE – CZARNY GROŃ

Zapraszamy na szkolenie pod licencją SITS Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu. W programie kursu przewidujemy doskonalenie techniki jazdy z obowiązującym programem 2023/24 SITS zakończone egzaminem oraz szkolenie freestyle oparte na naszym autorskim programie.

W związku z wprowadzonymi zmianami programowymi i systemowymi SITS w sezonie 2023/24 podczas naszych szkoleń będzie można uzyskać stopnie szkoleniowe SITS II-gi oraz III-ci jak i stopień Asystenta Instruktora oraz Instruktora Snowboardu. Aby przystąpić do kursu Asystent Instruktora należy wcześniej zdać egzamin kwalifikacyjny z umiejętności stopnia II-go lub posiadać wcześniej zdobyty stopień II SITS. Aby przystąpić do kursu Instruktora Snowboardu SITS wymaganym jest posiadanie wszystkich wcześniejszych stopni szkoleniowych. 

Proszę zapoznać się z grafikami poniżej, które przedstawiają zmiany dotyczące programu i nowego systemu szkolenia SITS obowiązującego od sezonu 2018/19. 

Pod tym linkiem znajduje się szerszy opis zmian szkoleniowych 

  

Liczba miejsc na każdy kurs jest ściśle ograniczona, a kursy poprowadzą Instruktor Wykładowca SITS – Rafał Dyakowski, oraz Instruktorzy SITS Ewelina Paprota i Marek Radwański w grupach max 8 osób. 

UWAGA !!! Kursy Asystent Instruktora i Instruktor Snowboardu SITS jest kursem metodycznym przygotowującym do nauczania innych. Natomiast egzaminy kwalifikacyjne na II-gi stopień SITS możemy przeprowadzić podczas trwania egzaminów kursów z każdego terminu. 

TERMINY

#1 termin 26.12.2023 – 01.01.2024 – standard week (stopnie SITS, Asystent SITS) – BRAK MIEJSC (noclegowych) – można dopisać się na samo szkolenie III STOPIEŃ lub Asystent SITS  

#2 termin 29.01.2024 – 03.02.2024 standard week (stopnie SITS, Asystent SITS) BRAK MIEJSC (noclegowych) – można dopisać się na samo szkolenie II STOPIEŃ lub Asystent SITS

    

 

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 – Rafał

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Miejsce

Szkolenia odbywają się w ośrodku Czarny Groń, niedaleko Andrychowa, około 80 km od Katowic i 60 km od Krakowa. SkiCentrum szczyci się znakomitym przygotowaniem tras oraz małymi kolejkami nawet w weekendy i ferie. W ciągu dnia jest on ponownie przygotowywany dlatego muldy należą tam do rzadkości i przy sztucznym oświetleniu bez problemu można jeździć nawet do godziny 22. Na miejscu znajduje się także profesjonalny Tiger Snowpark, który wykorzystujemy przy nauce elementów freestylowych.

Szkolenie

Kurs poprowadzą Instruktor Wykładowca SITS – Rafał Dyakowski oraz Instruktorzy SITS Michał Karanter lub Marek Radwański w grupach max 8 osób. Przewidzianych jest 6 dni jazdy, w tym około 50 godzin szkoleniowo-wykładowych na śniegu i sali. Szkolenie pod licencją SITS – Stowarzyszenie Instruktorów.

W związku ze zmianami programowymi i systemowymi SITS w nadchodzącym sezonie 2022/23 podczas naszych szkoleń będzie można uzyskać stopnie szkoleniowe SITS II-gi oraz III-ci jak i stopień Asystenta Instruktora. Aby przystąpić do kursu Asystent Instruktora należy wcześniej zdać egzamin kwalifikacyjny z umiejętności stopnia II-go lub posiadać wcześniej zdobyty stopień II SITS. 

UWAGA !!! Kurs Asystent Instruktora jest kursem metodycznym przygotowującym do nauczania innych. Natomiast egzaminy kwalifikacyjne na II-gi stopień SITS możemy przeprowadzić podczas trwania egzaminów kursów z każdego terminu.

Proszę zapoznać się z grafikami poniżej, które przedstawiają zmiany dotyczące programu i nowego systemu szkolenia SITS.

Rafał Dyakowski | @roninsnow

Trener i Wykładowca Snowboardu SITS – specjalizacji freestyle. Gdy akurat nie szkoli zawodników, możecie próbować złapać go na którejś z wypraw freeride’owych w górach Kaukazu. Pełny furkot to jego specjalność więc bądźcie pewni że nie dorwiecie go łatwo.

Michał Karanter | @dj.karington

Współtworzył Klub Sportowy RONIN Gliwice jako trener i organizator od samego początku. Sezon 2014/15 spędził w kanadyjskim WhistlerBlackcomb gdzie również był instruktorem. W dni wolne od pracy skakał do puchu, ślizgał się po rurach i szkolił pod okiem najlepszych trenerów na świecie.

Baza noclegowa

Oferujemy nocleg w komfortowych i przytulnych 6-osobowych domkach. Tuż obok znajduje się basen, lodowisko oraz sala konferencyjna w której będą obywać się nasze wieczorne zajęcia. W każdym domku są dwie osobne sypialnie, łazienka, aneks kuchenny, telewizor oraz bezpłatne WiFi.

Na stok woził będzie nas specjalnie podstawiony darmowy busik, czas wyjazdu to niecałe 10 minut.

Atrakcje

Oprócz znakomitej infrastruktury narciarsko-snowboardowej w ośrodku Czarny Groń znajdują się również:

– basen z saunami
– lodowisko
– mini ścianka wspinaczkowa – bezpłatna
– sala gier wideo
– symulator narciarski
– park linowy

Cena

Cena jest uzależniona od wybranego poziomu i stopnia według systematyki SITS 

STANDARD WEEK

stopień II SITS – 2649 pln / stopień III SITS – 2849 pln / Asystent Instruktora SITS – 3149 pln

Zaliczka w kwocie 1200 pln płatna po wysłaniu zgłoszenia – reszta kwoty płatna gotówką na miejscu 

———————————————————————————————————————————————————–

Egzamin weryfikacyjny na II-gi stopień SITS 650 pln 

———————————————————————————————————————————————————–

Kurs Instruktor Snowboardu SITS – cena 3499 pln

———————————————————————————————————————————————————–

Wpłata jest podzielona na zaliczkę płatną na wskazany rachunek bankowy po wysłaniu do nas zgłoszenia online, a reszta kwoty płatna w gotówce podczas spotkania organizacyjnego i obejmuje obejmuje:

– szkolenie SITS
– szkolenie freestyle
– zakwaterowanie, 5 noclegów (6 noclegów w terminie#1)
– całodniowe wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
– skipass 6-cio dniowy
– jedno darmowe wejście na basen/spa
– wykłady i teoria
– foto/video coaching
– egzamin
– wpis do bazy danych Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Cena nie obejmuje:

– ubezpieczenia
– dodatkowych atrakcji sylwestrowych w terminie #1
– dojazdu na miejsce

Zapisz się