SZKOLENIE NA STOPNIE SITS/ASYSTENT INSTRUKTORA – SŁOTWINY ARENA 

Zapraszamy na szkolenie pod licencją SITS Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu. W programie kursu SZKOLENIE NA STOPNIE SITS – SŁOTWINY ARENA przewidujemy doskonalenie techniki jazdy z obowiązującym programem 2023/24 SITS zakończone egzaminem oraz podstawowe szkolenie freestyle  w snowparku Słotwiny Arena. 

W związku z wprowadzonymi zmianami programowymi i systemowymi SITS w sezonie 2023/24 podczas naszych szkoleń będzie można uzyskać stopnie szkoleniowe SITS II-gi oraz III-ci jak i stopień Asystenta Instruktora oraz Instruktora Snowboardu. Aby przystąpić do kursu Asystent Instruktora należy wcześniej zdać egzamin kwalifikacyjny z umiejętności stopnia II-go lub posiadać wcześniej zdobyty stopień II SITS. Aby przystąpić do kursu Instruktora Snowboardu SITS wymaganym jest posiadanie wszystkich wcześniejszych stopni szkoleniowych. 

Proszę zapoznać się z grafikami poniżej, które przedstawiają zmiany dotyczące programu i nowego systemu szkolenia SITS obowiązującego od sezonu 2018/19. 

Pod tym linkiem znajduje się szerszy opis zmian szkoleniowych 

  

Liczba miejsc na każdy kurs jest ściśle ograniczona, a kursy prowadzą Wykładowca SITSRafał Dyakowski, oraz Instruktor SITS Marek Radwański w grupach max 6 osób. 

UWAGA !!! Kursy Asystent Instruktora i Instruktor Snowboardu SITS jest kursem metodycznym przygotowującym do nauczania innych. Natomiast egzaminy kwalifikacyjne na II-gi stopień SITS możemy przeprowadzić podczas trwania egzaminów kursów z każdego terminu. 

TERMINY

W snowparku Słotwiny Arena do dyspozycji są:

butterbox prosty 5m
rainbow butterbox 5m
rura pcv
a-frame box 7m
skocznia 3m
skocznia 4m
tank
industry down rail 5m
skocznia 5m
skocznia 6m
z-rail 10m
industry down-flat-down rail 10m
canon rail
pole jam downrail 10m
kaskada 6m
wallride  

INFORMACJE

Wszelkie informacje znajdziesz poniżej, a dodatkowe pytania proszę kierować na roninszkolenie@gmail.com i tel. +48/501 794 569 – Rafał 

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Miejsce

Szkolenia odbywają się w ośrodku Słotwiny Arena (Krynica – Zdrój) to miejsce magiczne, stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że Słotwiny Arena kochają i dzieci i dorośli.

Obecnie to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich. Posiadający 10 km tras, 2 nowoczesne, wyprzęgane wyciągi krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, nowoczesny system naśnieżania, a od tego sezonu również pełnowartościowy snowpark z doskonałymi przeszkodami.

Szkolenie

Kursy prowadzą Instruktor Wykładowca SITS  Rafał Dyakowski oraz Instruktor SITS Marek Radwański w grupach max 6 osób. Przewidzianych jest 6 dni jazdy, w tym około 50 godzin szkoleniowo-wykładowych na śniegu i sali. Szkolenie pod patronatem SITS – Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu. 

W związku ze zmianami programowymi i systemowymi SITS w nadchodzącym sezonie 2023/24 podczas naszych szkoleń będzie można uzyskać stopnie szkoleniowe SITS II-gi oraz III-ci jak i stopień Asystenta Instruktora. Aby przystąpić do kursu Asystent Instruktora należy wcześniej zdać egzamin kwalifikacyjny z umiejętności stopnia II-go lub posiadać wcześniej zdobyty stopień II SITS. 

UWAGA !!! Kurs Asystent Instruktora jest kursem metodycznym przygotowującym do nauczania innych. Natomiast egzaminy kwalifikacyjne na II-gi stopień SITS możemy przeprowadzić podczas trwania egzaminów kursów z każdego terminu.

Proszę zapoznać się z grafikami poniżej, które przedstawiają zmiany dotyczące programu i nowego systemu szkolenia SITS.

Rafał Dyakowski | @roninsnow

 

Trener i Wykładowca Snowboardu SITS – specjalizacji freestyle. Gdy akurat nie szkoli zawodników, możecie próbować złapać go na którejś z wypraw freeride’owych w górach Kaukazu. Pełny furkot to jego specjalność więc bądźcie pewni że nie dorwiecie go łatwo.

Cena

Cena jest uzależniona od wybranego poziomu i stopnia szkolenia według systematyki SITS. Zaliczka w kwocie 500 pln płatna po wysłaniu do nas zgłoszenia online reszta gotówką na miejscu.  

stopień II SITS – 1499 pln

stopień III SITS – 1599 pln

Asystent Instruktora SITS – 1799 pln

egzamin weryfikacyjny na II stopień SITS – 650 pln

 obejmuje obejmuje:

– szkolenie SITS
– szkolenie podstawy freestyle
– wykłady i teoria
– foto/video coaching
– egzamin
– wpis do bazy danych Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Cena nie obejmuje:

– karnetu na czas trwania szkolenia
– zakwaterowania
– wyżywienia
– dojazdu na miejsce

Zapisz się