Tego w snowboardowej kinematografii jeszcze nie było – w sieci ukazał się The Fourth PhaseBrain Farm teaser do filmu, który światło dzienne ujrzy dopiero za rok !!! Od niemal dwóch lat Travis Rice stał nieco na uboczu schowany za wielką kurtyną Brain Farm. Wytwórni i ekipy odpowiedzialnej za klasyki i przełomowe filmy snowboardowe – That’s It That’s All oraz The Art of Flight.

Oczywiście teaser i zdjęcia zapierają dech w piersi i wygląda na to że Travis Rice i Curt Morgan tworzą kolejne dzieło sztuki. Nie mówię tu o wypasionych ujęciach z kamer i sprzętu za milion baksów, bo to znając poprzednie filmy i teraz teaser na pewno będzie. Jak mówi sam Travis Rice nie będzie to film stricte snowboardowy (choć uważam że poprzednie dwa też nie były) ale będzie to dzieło o … no właśnie o czym?

Autorzy filmu za wiele nie chcą na razie zdradzić i mówią że jest to projekt filmowy …hmmmm Patrząc jednak z drugiej strony na obsadę filmu w składzie: Travis Rice, Mark Landvik, Eric Jackson, Pat Moore, Bryan Iguchi, Cam Fitzpatrick, Bode Merrill, Shin Biyajima i Mikkel Bang mogę się założyć że będzie to kolejna produkcja uważana za przełomową w snowboardingu.

Jestem również ciekaw jak będzie od teraz rozwijał się projekt i promocja w mediach społecznościowych, bo już wiemy że dzięki Red Bull Media House będzie roczny streaming inforamcji, zdjęć, ciekawostek i całej masy dodatków zanim ukaże się całość The Fourth Phase na jesień 2016 roku.

Polecam zatem zasiąść wygodnie odpalić teaser w jakości 4K (kto może) muza na full i poczekać rok na całość 🙂 jak w Hollywood

 

Thefourthphase.com

Twitter/Instagram – @RBMHfilms

Twitter/Instagram – @BrainFarm